Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kaiserslautern
  • Kod pocztowy: 67661
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczny ma 84 lata , choruje na cukrzycę i ma trudności z poruszaniem się ze względu na chore kolana.  Jest trochę leniwy nie chce ćwiczyć chodzenia, trzeba mu pomagać przy wstawaniu i siadaniu. Wszystkie czynności związane z higiena osobistą tzn. mycie, kąpiel, ubieranie i rozbieranie jaki i korzystanie z toalety  załatwia sam bez pomocy opiekunki. Zdarza mu się popuścić mocz gdy nie zdąży do łazienki. Służby medyczne przychodzą codziennie do podopiecznego , robią pomiar cukru we krwi, podają insulinę. W zasadzie potrzebuje pomocy tylko w prowadzeniu domu. Sam codziennie po poobiedniej drzemce gdzieś 0 15.30 jedzie sam samochodem do swoich znajomych i wraca około 18.30. Później je kolację i ogląda telewizję w swoim pokoju. Ma problemy ze słuchem więc telewizor jest włączony na cały regulator. Pan jest spokojny, zdystansowany i czasami depresyjny.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

No niestety nie ma Internetu, warto zaopatrzyć się w tzw. STIK. Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój na poddaszu. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. To domek jednorodzinny.

Do tej pory na zakupy opiekunka jeździła raz w tygodniu z sąsiadką, teraz rodzina prosi aby opiekunka miała prawo jazdy ( samochód z automatyczną skrzynią biegów) i zakupy organizowała sama.

Czas wolny

Jest go sporo. Po obiedzie i w czasie gdy podopieczny jedzie do swoich kolegów.

Wymagania

Warunek konieczny : opiekunka nie może palić papierosów w domu, w drodze wyjątku tylko na zewnątrz , prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6220.

Powrót do ofert pracy