Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 920 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ebersbach an der Fils
  • Kod pocztowy: 73061
  • Długość zlecenia: 5 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani ma 87 lat, jest drobnej budowy : 47 kg oraz 1,58 cm wzrostu. Jest po operacji wymiany obydwu bioder, ma tzw. grab krzywiczy i niepewnie się porusza. Miewa też problemy z sercem, duszności. Aby ułatwić jej poruszanie się, w domu zatstosowano wiele udogodnień. Jest winda przyschodowa,specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, nadstawka nad toaletę, krzesło toaletowe, balkonik oraz elektryczny wózek inwalidzki.

Wymaga pomocy w codziennej porannej i wieczornej toalecie oraz ubieraniu i rozbieraniu. W pełni kontroluuje swoje potrzeby fizjologiczne, samodzielnie korzysta z toalety. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Noce są spokojne, podopieczna przesypia je w całości. Nie ma żadnych problemów z pamięcią, jest sprawna intelektualnie. ma dobry wzrok i słuch.Mówi z dialektem, charakterystycznym dla regionu Stuttgart. Lubi sobie porozmawiać, jest towarzyska. Chętnie czyta książki, ogląda telewizję. To spokojna, serdeczna i życzliwa osoba.  Siostrzenica podopiecznej z mężem mieszkają w odległości 500 km ale na miejscu są w razie potrzeby sąsiedzi, którzy chętnie służą pomoca i radą. Pomagają w zakupach i odwiedzają starszą panią.

Warunki bytowe dla opiekunki

Dom, w którym mieszka opiekunka z podopieczną to byłe, stare gospodarstwo rolnicze w niewielkiej miejscowości. Pokój i sypialnia opiekunki są wyposażone w duży telewizor, łóżko, szafę, stół. Piętro niżej jest łazienka, toaleta jest na górze do wspólnego użytku. Niestety nie ma możliwości podłączenia Internetu. Podobno z dostępu do Internetu można skorzystać u sąsiadów. Papierosy można palić ale na zewnątrz domu.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres podopiecznej najlepiej w weekend.

Od opiekunki osób starszych wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego,oraz  miłego i łagodnego usposobienia.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5437.

Powrót do ofert pracy