Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Grünwald
  • Kod pocztowy: 82031
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę ?

Naszym podopiecznym jest 76-letni pan całkowicie sprawny intelektualnie. W wyniku udaru doszło do porażenia połowiczego. Mobilność starszego pana została ograniczona. Gdy jest w lepszej formie potrafi rano samodzielnie wstać i zrobić kilka kroków ze wsparciem drugiej osoby. W słabsze dni trzeba go mocniej wspierać i asekurować, aby był w stanie się podnieść. Senior ma 183 cm wzrostu i waży 97kg. Do zadań opiekunki należy między innymi dbanie o higienę osobistą podopiecznego. Należy mu pomóc, gdy bierze codzienny prysznic, przy czym higienę intymną wykonuje samodzielnie. Ubiera i przebiera się tylko z pomocą drugiej osoby. Wymaga również wsparcia podczas korzystania z toalety. Często korzysta z basenu sanitarnego dla chorych. Starszy pan z reguły spokojnie przesypia noce i nie przerywa snu opiekunki. Posiłki spożywa samodzielnie i nie stosuje żadnej diety. Ma dobry wzrok i słuch. Porozumiewa się bez zakłóceń. Jest spokojną i sympatyczną osobą. Do jego ulubionych zajęć należy czytanie książek, słuchanie muzyki i oglądanie telewizji.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym w domu jednorodzinnym. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu oraz osobą łazienkę i toaletę. Jest również możliwość korzystania z telefonu podopiecznego. Dzięki tanim połączeniom na numery stacjonarne (Flatrate) opiekunka może kontaktować się z bliskimi w Polsce. Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 15:00 do 17:00. Dodatkowy, dłuższy czas wolny 2 razy w tygodniu po 4h, do ustalenia na miejscu. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Sklepy są nieco oddalone. Na zakupy można pojechać rowerem lub wybrać się samochodem.

Na miejscu są sprzęty, które ułatwiają pracę opiekunki – krzesełko przyschodowe, nakładka na toaletę oraz wózek inwalidzki z silniczkiem.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy. Na miejscu jest do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów. Mile widziana spokojna i odpowiedzialna osoba z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5893.

Powrót do ofert pracy