Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Schloß Holte-Stukenbrock
  • Kod pocztowy: 33758
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Informacje dotyczące zlecenia

Naszym podopiecznym jest 91-letni pan, który choruje na serce i raka gruczołu krokowego.  Mimo, iż schorzenia postępują, podopieczny jest w stosunkowo dobrej kondycji. W czynnościach związanych z higieną ciała oraz ubieraniem i rozbieraniem wspiera go opiekunka. Pan ma założony cewnik, należy zadbać o jego regularne opróżnianie. Dla bezpieczeństwa nosi pieluchomajtki, ale z reguły kontroluje swoje potrzeby i samodzielnie korzysta z toalety. To zlecenie, gdzie podopiecznego nie trzeba podnosić i transferować. Wystarcza wsparcie i asekuracja. Senior porusza się po mieszkaniu za pomocą chodzika. Posiłki spożywa samodzielnie. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Należy kontrolować ilość przyjmowanych przez niego płynów. Starszy pan ma 172 cm wzrostu i waży 73kg.

Służby medyczne pojawiają się u podopiecznego, aby podać zastrzyk z morfiną i zmienić cewnik (zmiany co 4 tygodnie na nowy).

Rodzina podopiecznego odwiedza go każdego dnia i przejmuje opiekę, aby opiekunka opuściła dom i skorzystała z przerwy popołudniowej. Na miejscu jest rower i samochód. Dłuższy czas wolny najlepiej omówić bezpośrednio z najbliższymi. Córka i wnuczka najczęściej zostają ze starszym panem, gdy opiekunka wychodzi np. na spacer po okolicy, lub na przejażdżkę rowerem.

W domu są niezbędne sprzęty, które ułatwiają codzienne obowiązki – specjalne łóżko dla chorych, nasadka toaletowa, chodzik, wózek inwalidzki i krzesło toaletowe.

Starszy pan jest miłą i sympatyczną osobą. Chętnie prowadzi rozmowy lub ogląda telewizję. Nie ma problemów ze słuchem i wzrokiem. Porozumiewa się bez zakłóceń. Czasami bywa zdezorientowany i rozkojarzony, to skutki uboczne silnych leków uspokajających i nasennych, które przyjmuje. Po zażyciu środków nasennych pan przesypia nawet po 12 godzin.

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym w jego domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma osobny pokój z dostępem do Internetu. W domu jest też osobna łazienka i toaleta dla opiekunki. Zakupy dostarcza rodzina. Opiekunki, które posiadają czynne prawo jazdy mogą samodzielnie robić zakupy. Do dyspozycji mają samochód z automatyczną skrzynią biegów. Przygotowaniem śniadań, podwieczorków i kolacji zajmuje się opiekunka. Obiady są dostarczane do domu – catering.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Mile widziana spokojna, powściągliwa i odpowiedzialna osoba.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6079.

Powrót do ofert pracy