Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Schloß Holte-Stukenbrock
 • Kod pocztowy: 33758
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: nie
 • Płeć podopiecznego: mężczyzna
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Informacje dotyczące zlecenia

Naszym podopiecznym jest 91-letni pan, który choruje na serce i raka gruczołu krokowego.  Mimo, iż schorzenia postępują, podopieczny jest w stosunkowo dobrej kondycji. W czynnościach związanych z higieną ciała oraz ubieraniem i rozbieraniem wspiera go opiekunka. Pan ma założony cewnik, należy zadbać o jego regularne opróżnianie. Dla bezpieczeństwa nosi pieluchomajtki, ale z reguły kontroluje swoje potrzeby i samodzielnie korzysta z toalety. To zlecenie, gdzie podopiecznego nie trzeba podnosić i transferować. Wystarcza wsparcie i asekuracja. Senior porusza się po mieszkaniu za pomocą chodzika. Posiłki spożywa samodzielnie. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Należy kontrolować ilość przyjmowanych przez niego płynów. Starszy pan ma 172 cm wzrostu i waży 73kg.

Służby medyczne pojawiają się u podopiecznego, aby podać zastrzyk z morfiną i zmienić cewnik (zmiany co 4 tygodnie na nowy).

Rodzina podopiecznego odwiedza go każdego dnia i przejmuje opiekę, aby opiekunka opuściła dom i skorzystała z przerwy popołudniowej. Na miejscu jest rower i samochód. Dłuższy czas wolny najlepiej omówić bezpośrednio z najbliższymi. Córka i wnuczka najczęściej zostają ze starszym panem, gdy opiekunka wychodzi np. na spacer po okolicy, lub na przejażdżkę rowerem.

W domu są niezbędne sprzęty, które ułatwiają codzienne obowiązki – specjalne łóżko dla chorych, nasadka toaletowa, chodzik, wózek inwalidzki i krzesło toaletowe.

Starszy pan jest miłą i sympatyczną osobą. Chętnie prowadzi rozmowy lub ogląda telewizję. Nie ma problemów ze słuchem i wzrokiem. Porozumiewa się bez zakłóceń. Czasami bywa zdezorientowany i rozkojarzony, to skutki uboczne silnych leków uspokajających i nasennych, które przyjmuje. Po zażyciu środków nasennych pan przesypia nawet po 12 godzin.

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym w jego domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma osobny pokój z dostępem do Internetu. W domu jest też osobna łazienka i toaleta dla opiekunki. Zakupy dostarcza rodzina. Opiekunki, które posiadają czynne prawo jazdy mogą samodzielnie robić zakupy. Do dyspozycji mają samochód z automatyczną skrzynią biegów. Przygotowaniem śniadań, podwieczorków i kolacji zajmuje się opiekunka. Obiady są dostarczane do domu – catering.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Mile widziana spokojna, powściągliwa i odpowiedzialna osoba.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6079.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork