Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wäschenbeuren
  • Kod pocztowy: 73116
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osób podopiecznych

Starsza pani po wylewie porusza się o własnych siłach przy rollatorku lub korzysta z pomocy wózka inwalidzkiego. Trzeba jej pomóc wstać i usiąść podając rękę, nie ma dźwigania. Nie ma pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Chętnie się myje, kąpie lub bierze prysznic. Ubiera się z niewielką pomocą opiekuna. Seniorka jest bardzo miła, ma niewielkie kłopoty z pamięcią. W nocy czasami się przebudzi ale nie wymaga pomocy. W jej przypadku służby medyczne przychodzą do zakładania rajstop uciskowych oraz do przygotowania lekarstw. Pani zażywa tabletki na żołądek, cholesterol i na ciśnienie.

W przypadku jej męża sytuacja jest trochę trudniejsza. Pan cierpi na demencję. Gdy jest rozdrażniony, zdarza mu się podnieść głos, pokrzyczeć, wyładować na domownikach. Tego typu zachowania są skutkami choroby. Senior zażywa leki, które go wyciszają, uspokajają. Najlepiej unikać nerwowych sytuacji, nie angażować się w słowne potyczki z panem. Podopieczny nie ma problemu z poruszaniem się, jest sprawny. Jeżeli chodzi o poranną i wieczorną toaletę, to chętnie się myje, służby medyczne przejmują kąpiel/prysznic. Również nie nosi pieluszek i samodzielnie korzysta z toalety. W ciągu dnia chętnie spaceruje oraz ogląda telewizję.

Miejsce i warunki mieszkaniowe

To niewielka miejscowość, zaledwie 4000 mieszkańców. Wäschenbeuren ma ciekawą legendę i herb, na tle którego widzimy praczkę https://www.waeschenbeuren.de/index.php?id=79. Legenda mówi, że pewien cesarz zakochał się w praczce i w prezencie podarował jej zamek. Przy okazji wolnego czasu  polecam zwiedzanie.

Opiekun ma do swojej dyspozycji pokój ze wspólną łazienką i toaletą. Na miejscu można korzystać z Internetu. Do sklepu jest około 20 minut na piechotę w jedną stronę.

To zlecenie dla opiekuna z dobrą lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego.Miasteczko z ciekawą legendą, szukamy zmiennika z dobrym niemieckim

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7020.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork