Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wäschenbeuren
  • Kod pocztowy: 73116
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osób podopiecznych

Starsza pani po wylewie, porusza się o własnych siłach z pomocą rolatorka lub wózka inwalidzkiego. Trzeba jej pomóc wstać i usiąść podając rękę, nie ma dźwigania. Nie ma pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Chętnie się myje, kąpie lub bierze prysznic. Ubiera się z niewielką pomocą opiekuna. Seniorka jest bardzo miła, ma niewielkie kłopoty z pamięcią. W nocy czasami się przebudzi ale nie wymaga pomocy. W jej przypadku służby medyczne przychodzą do zakładania rajstop uciskowych oraz do przygotowania lekarstw. Pani zażywa tabletki na żołądek, cholesterol i na ciśnienie.

W przypadku jej męża sytuacja jest trochę trudniejsza. Pan cierpi na demencję jest głośny co nie oznacza, że rozmowny :). Nie wiele rozmawia z opiekunką. Nie ma problemu z poruszaniem się więc często wychodzi ze swoim pupilem – pudelkiem na spacery. Jeżeli chodzi o poranną i wieczorną toaletę, to chętnie się myje , służby medyczne przejmują kąpiel/prysznic. Również nie nosi pieluszek i samodzielnie korzysta z toalety, w nocy trochę gorzej mu to wychodzi. W ciągu dnia chętnie rozwiązuje krzyżówki oraz ogląda telewizję.

Warunki bytowe

To niewielka miejscowość, zaledwie 4000 mieszkańców. Wäschenbeuren ma ciekawą legendę i herb, na tle którego widzimy praczkę https://www.waeschenbeuren.de/index.php?id=79. Legenda mówi, że pewien cesarz zakochał się w praczce i w prezencie podarował jej zamek. Przy okazji wolnego czasu  polecam zwiedzanie.

Opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z wspólną łazienką i toaletą. Internet jest w trakcie organizacji. Do sklepu jest 20 minut na piechotę w jedną stronę.

To zlecenie dla opiekuna z dobrą lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego.Miasteczko z ciekawą legendą, szukamy zmiennika z dobrym niemieckim

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7020.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork