Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Owen/Teck
  • Kod pocztowy: 73277
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

U podopiecznej demencja jest w stadium początkowym. Nie radzi sobie z prowadzeniem domu i organizacją przebiegu  dnia. Należy ją jednak  angażować w proste czynności np. w kuchni obieranie warzyw lub owoców. Często się zapomina, ma problemy z wysławianiem się, ma problemy z orientacją. Zdarza się, że chce do toalety a po chwili ubiera się i wychodzi z domu. Niestety z higieną jest na bakier, potrafi cały tydzień chodzić w tych samych ubraniach. Należy umiejętnie nakłonić ją do zmiany bielizny, kąpieli. Samodzielnie się porusza, nosi pieluchomajtki. Lubi oglądać telewizję , chętnie przebywa w ogrodzie. Jej mąż od kilku miesięcy przebywa w domu opieki, odwiedza go dwa razy w tygodniu. Bywa apatyczna i wycofana.

Warunki mieszkaniowe opiekunki

Na opiekunkę czeka pokój z balkonem, wyposażony w szafę, łóżko, stół, krzesła, telewizor, radio i odtwarzacz CD.  Toaleta i łazienka są do własnego użytku. Jest dostęp do Internetu. Sklepy są w pobliżu, można póść na piechotę. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe i gotuje wszystkie posiłki. Syn podopiecznych mieszka 50 km dalej.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz praktycznego doświadczenia w opiece nad chorymi z demencją.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, a dodatkowe 150 EUR netto będzie Twoje!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4326.

Powrót do ofert pracy