Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bissingen an der Teck
  • Kod pocztowy: 73266
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad samotną seniorką

Podopieczna ma 94 lata, 63 kg i 162 cm wzrostu. Ma stomię i problemy z kręgosłupem. To jednak perfekcyjna pani domu. Zwraca uwagę na to, jak nakryty jest stół, jak podane są posiłki. Stara się być aktywna i dobrze zorganizowana. W ostatnim czasie jednak nieco podupadła na siłach. Wymaga pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, opiekun/ka pomaga jej się ubrać, nakremować. Seniorka radzi sobie samodzielnie ze zmianą woreczków stomijnych. Porusza się za pomocą chodzika. Gdy wstaje z fotela lub siada na łóżku należy jej udzielić drobnego wsparcia.

Wskazówki dotyczące odżywiania: trzeba zwracać uwagę, aby posiłki nie zawierały produktów powodujących wzdęcia. Powinny być bogate w błonnik. Wspólnie z opiekunką planują menu. Starsza Pani jest sprawna intelektualnie, nie ma problemów z pamięcią, dobrze słyszy, posługuje się dialektem. Nosi okulary.

Jest osobą spokojną, sympatyczną, uwielbia porządek, zadbany dom. Jest bardzo dokładna. Lubi przebywać w ogrodzie, porozmawiać i spotkać się ze znajomymi.

Warunki bytowe opiekunki

Dom położony jest na wschodniej granicy, niewielkiej miejscowości ( ok. 400 mieszkańców) na terenie tzw. rezerwatu przyrody. To przepiękna okolica, w sam raz dla osoby lubiącej kontakt z naturą. W domku jest dostęp do Internetu, można też wykonywać tanie połączenia do Polski. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Dla opiekuna przygotowano osobny, umeblowany pokój.

Zakupy są organizowane i dostarczane na podstawie wcześniej sporządzonej listy.

Wymagania

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane osoby, które lubią prowadzić dom i podobnie jak nasza sympatyczna podopieczna, dbają o szczegóły.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5376.

Powrót do ofert pracy