Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kühlungsborn
  • Kod pocztowy: 18225
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Opiekujemy się 82-letnią panią, która choruje na demencję oraz Parkinsona w początkowym stadium. Seniorka ma również problemy z poruszaniem się. Puchną jej nogi i stopy, dlatego korzysta z pomocy chodzika. Podczas wstawania i siadania wymaga drobnego wsparcia opiekunki – wystarczy jej podać rękę i asekurować, aby pewnie stanęła na nogach. Podopieczna kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, nie nosi wkładek, ani pieluszek. Samodzielnie korzysta z toalety. Starsza Pani nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o higienę osobistą podopiecznej. Poranna i wieczorna toaleta oraz prysznic odbywają się z jej wsparciem. Opiekunka pomaga również seniorce przy ubieraniu i przebieraniu się. Starsza pani ma 168 cm wzrostu i waży 60 kg. Do jej ulubionych zajęć należy oglądanie telewizji, przebywanie w ogrodzie i wyjścia do kawiarni, czy restauracji. Interesuje się również muzyką. Lubi śpiewać.

Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Nawet, gdy podopieczna od czasu do czasu się przebudzi w nocy, nie wymaga pomocy opiekunki i nie przerywa jej snu.

Przyzwyczajenia żywieniowe Seniorki

Podopieczna preferuje zdrowe, lekkie posiłki, które są przygotowywane ze świeżych produktów. Nie spożywa gotowych dań ze słoików lub puszek.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta są również do jej wyłącznego użytku. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można pójść pieszo lub pojechać na rowerze. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu. Codzienna przerwa popołudniowa oraz dodatkowy czas wolny 2 razy w tygodniu 4h. Czas przerw najlepiej omówić po przyjeździe na miejsce.

W domu podopiecznej nie wolno palić papierosów. Poszukujemy opiekunki bez nałogu palenia papierosów.

Wymagania wobec kandydatów chętnych do podjęcia wyżej opisanego zlecenia

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziana cierpliwa, asertywna i odpowiedzialna osoba.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5261.

Powrót do ofert pracy