Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Selb
  • Kod pocztowy: 95100
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczny to samotnie mieszkający mężczyzna. Nie ma konkretnych schorzeń. Jest ogólnie osłabiony, niepewnie się porusza. Wymaga niewielkiej pomocy w poruszaniu się lub wstawaniu i siadaniu. Po domu porusza się za pomocą balkonika. Nie nosi pieluszek ale trzeba z podopiecznym pójść do toalety, zaprowadzić rozebrać, posadzić na toalecie, zadbać o higienę intymną i ponownie ubrać. Nie ma pracy nocnej, Pan się budzi ale nie wymaga opieki lub pomocy. Samodzielnie spożywa przygotowane posiłki. Sprawność intelektualna: dobrze widzi, nosi aparat słuchowy, nie zawsze wszystko dobrze zrozumie lub się wypowie, to zależy od samopoczucia w danym dniu. jest osobą spokojną. Chętnie ogląda telewizję, czyta książki, spotyka się z bliskimi.

Warunki bytowe

Opiekun ma do dyspozycji przestronny, duży pokój z własną łazienką i toaletą. Jest dostęp do Internetu. Na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów. Zakupy można załatwić jadąc na rowerze lub samochodem. Większe sprawunki załatwia rodzina. W domu nie wolno palić papierosów , jedynie na zewnątrz domu. Czas wolny uregulowany.

Wymagania

Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

To zlecenie obejmuje okres świąteczno-noworoczny

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6330.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork