Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Laufenburg
  • Kod pocztowy: 79725
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Na doświadczoną, silną, opiekunkę czeka 78-letni Pan. Choruje na cukrzycę, mieszka wspólnie ze swoją żoną w przepięknej, malowniczej, niewielkiej miejscowości.

Ma nadwagę, waży 95 kg /170 cm wzrostu i spore problemy z poruszaniem się oraz równowagą. Większość czasu spędza leżąc lub siedząc. Mieszkanie wyposażone jest w zwykły i elektryczny wózek inwalidzki, rolator, nadstawkę nad toaletę i krzesło toaletowe. Nie potrafi samodzielnie stać , trzeba go podtrzymać pod ramię, pomagać w siadaniu, wstawaniu, zmianie miejsca z łóżka na wózek i na odwrót. Chętnie się myje, ale całą toaletę przejmuje opiekunka. Podopiecznego należy umyć i przebrać. Tak samo wymaga pomocy przy skorzystaniu z toalety, szczególnie przy higienie intymnej. W nocy się budzi, ale wtedy opiekę przejmuje małżonka. Pan jest sprawny intelektualnie, dobrze, widzi, słyszy, trochę niewyraźnie mówi, wszystko rozumie i nie ma kłopotów z pamięcią. Jego jedyne hobby to telewizja i spacery.To raczej spokojna i miła osoba.

Warunki

Dla opiekunki został przygotowany ładny pokoik. Toaleta do własnego użytku, łazienka jest wspólna. Czas wolny jest uregulowany. Niedaleko domu jest kolej i basen. Na zwiedzanie starego miasta można się wybrać na pichotę, to zaledwie 15 min pieszo. Na chwilę obecną nie ma Internetu, ale mamy informację, że jest w trakcie załatwiania. Obecnie przebywająca tam opiekunka jest bardzo zadowolona ze zlecenia. Panuje tam bardzo dobra atmosfera.

Żona podopiecznego przygotowuje wszystkie posiłki, opiekunka pomaga w prowadzeniu domu a szczególnie w opiece nad starszym Panem.

Na miejsce można pojechał małym busikiem.

Wymagamy

Opiekunka powinna być osobą niepalącą.

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami leżącymi i wymagającymi dźwigania. Opiekunka powinna być osobą silną i asertywną.

 

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5596.

Powrót do ofert pracy