Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Sttutgart
  • Kod pocztowy: 70173
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani jest osobą mobilną, nie ma dźwigania, pieluszek, pracy nocnej. Cukrzyca i choroba nerek to dolegliwości podopiecznej. Trzy razy w tygodniu zamawia taksówkę i jedzie na dializy gdzie spędza czas od 12.00 do 18.00. W każdy poniedziałek, środę i piątek przychodzi też Diakonia. Kąpią gruntownie starszą panią i zaopatrują ciężko gojącą się ranę ( efekt cukrzycy) na nodze.

Ma dietę, wszystkie posiłki powinny być świeżo przygotowane, ubogie w cukier i tłuszcz.

Podopieczna jest zakupoholiczką (ma 5 zamrażarek i dwie duże przepełnione jedzeniem lodówki) ciągle śledzi promocje w gazetkach i robi zapasy w domu mimo tego, że ma mnóstwo jedzenia.

Uwielbia swój ogród, wyjścia do kawiarni, restauracji, spotkania z bliskimi i pogawędki. Jest osobą otwartą, rozmowną i sympatyczną.

Z informacji opiekunki będącej na zleceniu wiemy, że podopieczna jest na tyle osobą sprawną, że sama sobie pierze ubrania.

Warunki bytowe oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma do swojej dyspozycji duży pokój z aneksem kuchennym, łazienką i toaletą do własnego użytku. Internet jest bezprzewodowy.

Czasu wolnego jest aż nadto ! trzy razy w tygodniu od 12.00 do 18.00 podczas gdy podopieczna jest na dializach.

Głównym zajęciem opiekunki jest bycie szoferem starszej Pani. A to chce podjechać na cmentarz  – niedawno owdowiała, no i koniecznie na zakupy to – jej hobby. Jedynym minusem jest to, że do samochodu za każdym razem trzeba zabierać wózek inwalidzki lub chodzik.

Min. do zadań opiekunki należy podlewanie kwiatów w ogrodzie, koszenie trawy, dbanie o ogród, to zlecenie dla miłośniczek prac ogrodowych.

Poza tym jest bardzo sympatycznie i spokojnie.

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy – warunek konieczny.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6562.

Powrót do ofert pracy