Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Epfendorf
  • Kod pocztowy: 78736
  • Długość zlecenia: 5 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Seniorka choruje na artrozę i osteoporozę, ma problemy z kręgosłupem i związane z tym silne bóle. Ponadto jest bardzo osłabiona, ma cukrzycę i problemy z sercem. Bywa depresyjna, niechętnie się myje, budzi się w nocy – ma stany lękowe ale opiekun nie musi wstawać. Nie ma pracy nocnej. Mimo postępujących schorzeń seniorki, zlecenie nie należy do trudnych. Starszej Pani powinniśmy po prostu ułatwić codzienne funkcjonowanie, poprawić komfort życia przez umiejętne, pozytywne podejście. Należy cierpliwie pomagać w porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się czy prysznicu. Pani porusza się po domku za pomocą laski i rolatorka, należy podać rękę przy siadaniu i wstawaniu – nie ma dźwigania. W ciągu dnia seniorka odpoczywa w specjalnym regulowanym fotelu. Nosi wkładki higieniczne, kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, wystarczy pomóc w siadaniu i wstawaniu oraz ubieraniu. Posiłki spożywa samodzielnie. Podopieczna jest sprawna intelektualnie, ma dobrą pamięć, dobrze widzi i słyszy. Mieszka sama w domku wielorodzinnym z małym trawnikiem i ogródkiem.

Warunki bytowe opiekuna osób starszych

Dla opiekuna przygotowano osobny pokój. W pokoju jest szafa, łóżko, biurko, radio. Internet jest bezprzewodowy. Łazienka i toaleta są wspólne. Na tym zleceniu nie można palić papierosów. Na zakupy można pojechać rowerem, komunikacją miejską lub z kimś z rodziny. Czas wolny jest gwarantowany, szczegóły warto omówić na miejscu z rodziną.

Wymagania

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Poszukujemy osoby bez nałogu palenia papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6819.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork