Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Lichtenwald
  • Kod pocztowy: 73669
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Starszą Panią, w wieku 81 lat, 148 cm wzrostu i 62 kg. Podopieczna ma chore serce, nerki i ma cukrzycę typu 2. Praca nie jest ciężka. Seniorka jest spokojną osobą. Nie wymaga stałej uwagi opiekunki, sama znajduje sobie zajęcia – czyta gazety, ogląda telewizję i bardzo często przesiaduje na tarasie. Starszej Pani należy pomagać w życiu codziennym. Jest osłabiona, nie ma własnej siły, aby samodzielnie się umyć i ubrać. Nosi pieluszki, ale chętnie też korzysta z toalety. Jest sprawna umysłowo, nie ma zaburzeń pamięci, dobrze widzi, słyszy, można z nią swobodnie porozmawiać. W tym samym budynku mieszka jej syn z rodziną. Pflegedienst – służby medyczne odpowiedzialne są za przyjmowanie leków przez podopieczną.

Starsza Pani jest osobą rozmowną, spokojną i miłą. Chętnie ogląda telewizję.

Warunki bytowe oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji ładnie urządzony pokoik z dostępem do Internetu. Syn podopiecznej specjalnie zakupił niedawno dodatkowy telewizor. Opiekunka ma dodatkowo łazienkę i toaletę do własnego użytku. Rodzinie bardzo zależy, aby opiekunka czuła się u nich dobrze. Czas wolny jest uregulowany.

W organizacji zakupów pomaga syn, na miejscu jest samochód. Opiekunka prowadzi dom, gotuje posiłki, pierze i prasuje pranie.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być, zaangażowana, punktualna, odpowiedzialna, z poczuciem humoru i rozmowna. Na miejsce można dojechać zarówno dużym autokarem, jak i małym busem pod sam dom. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

W bieżące obowiązki wprowadzi opiekunkę zmienniczka, która od prawie 3 miesięcy jest na miejscu.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5270.

Powrót do ofert pracy