Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Neuss
  • Kod pocztowy: 41466
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna jest osobą leżącą. Nie ma demencji, jest w pełni sprawna psychicznie. Choruje na artrozę w zaawansowanym stadium. Ma problemy z krążeniem. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonywane są w łóżku – higiena ciała, zmiana pieluszkomajtek. Gdy chce skorzystać z basenu sanitarnego – woła opiekuna. Starsza Pani spożywa posiłki samodzielnie w łóżku. Należy kontrolować, aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Dwa razy w tygodniu odwiedzają seniorkę rehabilitanci. Wykonują ćwiczenia i masaże. Służby medyczne przejmują rozkładanie leków, organizują recepty, zakładają pończochy uciskowe.

Dla opiekuna przygotowano osobny pokój. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Na miejscu można korzystać z Internetu. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Z przerwy można skorzystać, gdy do podopiecznej przychodzą rehabilitanci. Resztę szczegółów warto omówić na miejscu z rodziną.

Poszukujemy opiekuna, który bardzo dobrze posługuje się językiem niemieckim.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6810.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork