Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Altbach
  • Kod pocztowy: 73776
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 86-letnią Panią, która choruje na demencję, nietrzymanie moczu, nadciśnienie oraz osteoporozę. Pani przeszła również lekki udar. Jest sprawna fizycznie, porusza się samodzielnie lub za pomocą chodzika. Potrafi również samodzielnie zadbać o higienę osobistą. Opiekunka wspiera ją jedynie przy pielęgnacji włosów. Codziennie rano pojawia się pielęgniarka środowiskowa, która kontroluje zażywanie lekarstw u podopiecznej.

Seniorka budzi się czasami w nocy, jednak nie wymaga pomocy opiekunki. Nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem.

Starsza Pani ma dobry apetyt. Nie kaprysi przy jedzeniu. Od czasu do czasu lubi sama coś ugotować lub upiec ciasto. Do jej zainteresowań należy również pływanie (raz w tygodniu wspólne wyjście na basen), prace w ogrodzie i gry planszowe.

Warunki mieszkaniowe i organizacja zlecenia

Opiekunka mieszka z podopieczną w domu jednorodzinnym. Ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do Internetu oraz osobną toaletę. Łazienka jest do wspólnego użytku.

Sklepy są blisko. Na bieżące zakupy można wybrać się pieszo. Większe sprawunki przejmuje rodzina, aby opiekunka nie musiała ich dźwigać w drodze powrotnej.

Nie ma problemów z czasem wolnym na zleceniu, gdyż podopieczna radzi sobie sama podczas nieobecności opiekunki. W czasie przerwy popołudniowej można np. pospacerować po malowniczej okolicy. Dodatkowo w tygodniu 2 razy po 4 godziny czasu wolnego do wykorzystania.

Rodzina podopiecznej mieszka w pobliżu

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana ciepła, serdeczna i cierpliwa osoba.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5636.

Powrót do ofert pracy