Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Esslingen am Neckar
  • Kod pocztowy: 73728
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej i organizacji zlecenia

Sprawujemy opiekę nad 90-letnią seniorką, mimo wieku – bardzo aktywną i sprawną fizycznie. Choruje na demencję w początkowym stadium. Jest bardzo sympatyczna i towarzyska. Bardzo lubi współpracować z opiekunką w kuchni, chce być pomocna, zaangażowana w codzienne obowiązki. Pomaga między innymi przy obieraniu warzyw, robi sałatki, nakrywa do stołu. Seniorka i opiekunka wspólnie ustalają, co przygotują na obiad, razem sporządzają też listę zakupów. Na miejscu jest rower, który ułatwia organizację zakupów. Większe sprawunki przejmuje córka.

Starsza pani wymaga pomocy podczas kąpieli, mycia włosów i kremowania. Samodzielnie korzysta z toalety, profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Nawet, gdy seniorka wstaje, aby skorzystać z toalety, nie woła opiekunki. Noce są więc spokojne. W każdą środę starsza Pani spędza czas poza domem w domu dziennego pobytu.

Ze względu na demencję, podopieczna ma problemy z pamięcią. Bywa rozkojarzona i zdarza jej się o czymś zapomnieć, czy też przekłada niektóre przedmioty w inne miejsca, niż wcześniej się znajdowały.

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Dla opiekunki przygotowano osobny pokój, ładny, wyremontowany i na nowo umeblowany. Jest też osobna łazienka i toaleta dla opiekunki. Na miejscu można korzystać z bezprzewodowego Internetu. Czas wolny jest dobrze uregulowany.

Poszukujemy opiekunki, która zna dobrze język niemiecki. Mile widziana cierpliwa, pogodna i otwarta osoba, która stworzy z naszą aktywną podopieczną zgrany duet.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6410.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork