Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Brilon
  • Kod pocztowy: 59929
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna

Sprawujemy opiekę nad 83-letnią panią, która choruje na artrozę, demencję oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Porusza się samodzielnie. Wymaga jedynie drobnego wsparcia przy wsiadaniu do samochodu, asekuracji przy chodzeniu po schodach. Samodzielnie korzysta z toalety, nosi wkładki higieniczne na wszelki wypadek. Należy jej przypominać o korzystaniu z toalety.

Opiekunka pomaga starszej pani podczas porannej i wieczornej toalety, przygotowuje i podaje posiłki, nadzoruje regularne przyjmowanie lekarstw oraz kontroluje przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów. Dodatkowo przejmuje obowiązki związane z prowadzeniem domu – sprzątanie, pranie, prasowanie, organizowanie zakupów.

Podopieczna nosi okulary, ma problemy ze słuchem. Trzeba się do niej zwracać głośno i wyraźnie. Interesuje się ogrodem, naturą, kocha zwierzęta. To spokojna, życzliwa i towarzyska osoba.

Ulubione zajęcia starszej pani: spacery, czytanie książek i gazet, rozmowy, prace w ogrodzie, gry planszowe i oglądanie telewizji.

Warunki mieszkaniowe

Opiekunka ma do swojej dyspozycji osobny, umeblowany pokój. Toaleta i łazienka jest do wspólnego użytku. Na zakupy jeździ się samochodem. Można swobodnie korzystać z Internetu. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Poszukujemy osoby, która posiada czynne prawo jazdy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6270.

Powrót do ofert pracy