Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart-Fasanenhof
  • Kod pocztowy: 70565
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani choruje na demencję. Jest osobą w pełni samodzielną i sprawną fizycznie. Sama się myje, ubiera. Porusza się swobodnie bez rolatorka. Nie nosi pieluszek, sama kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Noce przesypia spokojnie. Dwa razy dziennie przychodzą do podopiecznej służby medyczne, nadzorują zażywanie lekarstw i pomagają w zakładaniu i zdejmowaniu rajstop uciskowych. Przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. Ze względu na demencję ma problemy z wysławianiem się i pamięcią krótkotrwałą. Dobrze słyszy i widzi. Starsza pani dwa razy w tygodniu na dwie godziny jeździ na spotkania z osobami chorymi na demencję – taka grupa wsparcia.

Warunki bytowe opiekunki

Własny pokój z łóżkiem, szafą i telewizorem. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Internet jest w trakcie organizacji. Z mieszkania podopiecznej jest 30 minut komunikacją miejską do centrum , sklepów, restauracji czy kina. Papieroski można palić na zewnątrz domu. Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy w tygodniu najczęściej soboty i niedziele po 4 godziny.

Na bieżące zakupy można pójść piechotą lub pojechać rowerem. Do podopiecznej można pojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Wymagania

Od opiekunki/opiekuna osób starszych oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6740.

Powrót do ofert pracy