Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Filderstadt-Harthausen
  • Kod pocztowy: 70794
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

 

Starsza Pani ma 94 lata, jedyne co jej doskwiera to zawroty głowy i związana z tym trudność w poruszaniu się. Ma do dyspozycji wózek inwalidzki i balkonik. Jest drobnej budowy. Potrafi samodzielnie się umyć, przy kąpieli czy prysznicu wymaga pomocy. Sama się ubiera i rozbiera. Przy wstawaniu i siadaniu należy jej podać rękę. Nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. W nocy czasami się budzi ale nie wymaga to interwencji opiekunki. Nosi okulary, źle słyszy. Mówi z dialektem, trzeba do niej mówic głośno i wyraźnie. Nie ma żadnych zainteresowań, jest dość zdystansowana i lubi wiedzieć co się wokół  niej dzieje. Nie jest kapryśna , podane posiłki muszą być drobno pokrojone tak aby nie powodowały problemów z połykaniem.

warunki bytowe dla opiekunki

Opiekunka ma do swojej dyspozycji ładnie umeblowany pokój. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku z podopieczną. Na miejscu jest rower. Internet ma być zainstalowany. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można się wybrać rowerem lub samochodem z kimś z rodziny.

W domu nie można palić papierosów. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem, z dworca odbeirze opiekunkę wnuk podopiecznego.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, cierpliwości oraz empatii.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5944.

Powrót do ofert pracy