Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1280 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Borchen
  • Kod pocztowy: 33178
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

82-letnia Pani w 2013 roku przeszła wylew, nie był jednak tak poważny ponieważ na chwilę obecną dobrze się czuje i jest w pełni samodzielna. Ma niewielkie problemy z poruszaniem się ale nie potrzebuje żadnego wsparcia. Wszystkie czynności; ubieranie się, rozbieranie, poranne i wieczorne mycie, kąpiel, korzystanie z toalety oraz spożywanie wszystkich posiłków wykonuje zupełnie sama. Do niedawna prowadziła jeszcze samochód. To aktywna i rezolutna Pani. Trochę gorzej słyszy więc trzeba mówić do niej wyraźnie i głośno. W wyniku wylewu cierpi na Afazję czyli utratę zdolności mowy. W afazji zaburzeniom mowy często towarzyszą zakłócenia innych zdolności: uwagi, pamięci, spostrzegania i orientacji przestrzennej. Noce są spokojne, przesypia je w całości.

Starsza Pani w ubiegłym roku jesienią straciła męża. To spokojna ale aktywna, serdeczna i lubiąca porządek osoba. Chętnie chodzi do kościoła, spotyka się ze znajomymi. Lubi spędzać czas w ogrodzie ,na spacerach i przejażdżkach samochodowych.

Warunki mieszkaniowe, organizacja pracy

Opiekunka ma do własnej dyspozycji duży pokój 20 m kw., z kabiną prysznicową. Łazienka i toaleta są wspólne. Jest dostęp do Internetu. To duży dom z ogrodem w miejscowości Borchen koło Paderborn w północnych Niemczech.

Czasu wolnego jest sporo. Od poniedziałku do piątku od 8.00 rano do 12.00 oraz dwa razy w tygodniu po cztery godziny.

Prowadzeniem domu, sprzątaniem zajmuje się sprzątaczka. Na zakupy można wybrać się samochodem lub rowerem.

Mile widziana opiekunka, która rozpieszcza swoich podopiecznych wypiekami i smacznymi potrawami do pomocy w gotowaniu można zaangażować podopieczną. Starsza Pani uwielbia przejażdżki samochodowe, dlatego opiekunka powinna mieć doświadczenie w prowadzeniu samochodu. W domu nie wolno palić papierosów.

Wymagania wobec opiekunki

Wymagamy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być doświadczona, godna zaufania, obrotna i wesoła.

Na miejsce najlepiej dojechać dużym autobusem, dalej można wziąć taksówkę i dojechać pod dom podopiecznej.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5082.

Powrót do ofert pracy