Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: München
  • Kod pocztowy: 80538
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 86-letnią Panią, która choruje na cukrzycę z powikłaniami objawiającymi się stopą cukrzycową oraz demencję w początkowym stadium. Orientuje się w czasie i przestrzeni, jednak ma spore problemy z pamięcią krótkotrwałą. Seniorka jest świadoma, że nie radzi sobie samodzielnie z codziennymi czynnościami i prowadzeniem domu, dlatego chętnie przyjmuje pomoc opiekunki. Stara się jej pomagać w gospodarstwie domowym. Jest miłą, spokojną i komunikatywną osobą

Podopieczna waży 65kg i ma 175cm wzrostu.  Wymaga pomocy przy porannej i wieczornej toalecie, przy kąpieli oraz ubieraniu i rozbieraniu. Pani porusza się samodzielnie lub za pomocą chodzika. Nie wymaga transferu. Nie ma problemów ze słuchem i wzrokiem. Profilaktycznie nosi wkładki dla osób, które mają problemy z nietrzymaniem moczu.

Służby medyczne przejmują obowiązki związane z podawaniem insuliny i lekarstw oraz zmianą opatrunku na stopie.

 Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego położonym w centrum miasta. Do swojej dyspozycji ma urządzony pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Podopieczna może pozostać sama w domu, gdy opiekunka korzysta z przerwy popołudniowej. Dłuższy czas wolny najlepiej ustalać z synem podopiecznej, który raz w tygodniu zabiera matkę do siebie i przejmuje opiekę. Syn angażuje się w opiekę nad matką i stara się dobrze zorganizować i ułatwić pracę na zleceniu.

W związku z dogodnym położeniem domu, na bieżące zakupy opiekunka możne bez problemów wybrać się pieszo. Sklepy są blisko.

Podopieczna lubi oglądać telewizję, prowadzić rozmowy z opiekunką i słuchać muzyki. Chętnie chodzi też na spacery lub do kawiarni, czy restauracji.

Na miejsce można dojechać zarówno dużym autokarem, jak i małym busem.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zdolności kulinarnych.

Przy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oferujemy miesięczne wynagrodzenie netto 1250 EUR !


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5661.

Powrót do ofert pracy