Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hechendorf
  • Kod pocztowy: 82229
  • Długość zlecenia: 5
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym na wsi wraz ze swoją wnuczką. To bardzo ładna miejscowość, położona tuż nad jeziorem Pilsensee. Starsza pani choruje na cukrzycę i demencję. Wymaga niewielkiej pomocy w porannej i wieczornej toalecie. Chętnie się myje. Porusza się o własnych siłach, jedynie trzeba podać jej rękę przy siadaniu i wstawaniu. Pieluszki nosi profilaktycznie zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Noce są z reguły spokojne. Pani kładzie się spać o 20.00 i śpi do 8.00 rano. W każdą środę od 9.00 do 16.00 spędza czas w Tagespflege tzw. dziennym domu pobytu. Trzeba uważać na dietę, starsza pani jest cukrzykiem a ma spory apetyt. Należy ograniczać słodkie przekąski. Demencja w jej przypadku nie jest agresywna, objawy są raczej łagodne, Pani jest spokojna, uśmiechnięta i pogodna.

W domu mieszka wnuczka, która niedawno urodziła dziecko, podopieczna jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Są też dwa psy. Bez obaw – opiekunka zajmuje się tyko naszą podopieczną. Wnuczka bardzo pomaga, robi zakupy, spędza czas z babcią podczas gdy opiekunka ma wolne.

Czas Wolny jest dobrze uregulowany, to fajna okolica do spacerów a latem można się wykąpać w pobliskim jeziorze.

Dla zmienniczki przygotowany został duży pokój. Toaleta jest wspólna a łazienka do wyłącznej dyspozycji. Internet jest bezprzewodowy. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Pomimo, iż wnuczka robi zakupy , mile widziane jest prawo jazdy. Na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz rower. W czasie wolnym można skorzystać zarówno z samochodu jak i roweru.

Od zmienniczki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz łagodnego usposobienia.

Krótkie zlecenie na południu Niemiec

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6735.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork