Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wolfschlugen
  • Kod pocztowy: 72649
  • Długość zlecenia: ok 2 tygodnie - 15 dni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Krótkie zastępstwo – może jako praca na wakacje?

Podopieczna w zeszłym roku przebyła wylew. Ma niedowład lewej ręki oraz problemy z wysławianiem się (afazja). Mycie i ubieranie tylko z pomocą opiekunki. Jest osłabiona, niepewnie się porusza, wymaga asekurowania. Nie ma dźwigania, wystarczy podać rękę przy siadaniu i wstawaniu oraz zaprowadzić do toalety. Podopieczna nosi profilaktycznie pieluszki.

Podczas podawania posiłków należy zwrócić uwagę aby jedzenie było rozdrobnione i aby starsza pani przyjęła w ciągu dnia odpowiednią porcję płynów.

Istotne jest aby mówić powoli, wyraźnie i odpowiednio głośno, Pani ma problemy ze słuchem i zrozumieniem. Wymaga sporej uwagi i zainteresowania.

Jest osobą otwartą i towarzyską. Lubi przebywać w ogrodzie, grać w gry towarzyskie, oglądać telewizję i słuchać muzyki. Uwielbia porządek, potrafi cały czas coś robić np. układać ubrania w szafie.

Podopieczna jest elegancka, lubi się stroić, dobierać szaliczki i broszki do stroju, lubi się malować, dba o dobre kremy i kosmetyki. Chętnie przebywa na dworze, koło domu jest ładny ogród z basenem. Podopieczna chodzi na zewnątrz z „rolatorkiem”, chętnie robi sobie przechadzkę wokół basenu, trzeba jej pilnować.

Basen obecnie jest pusty, w czerwcu zostanie napełniony wodą, można będzie w nim pływać.

Inne informacje

Opiekun zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym z ogrodem i basenem. Do swojej dyspozycji ma duży pokój, toaletę i łazienkę. Dostęp do Internetu bezprzewodowy.

Na zakupy można pojechać rowerem lub samochodem. Czas wolny codziennie, podczas nieobecności opiekunki w domu jest albo pomoc domowa lub fizjoterapeuta. W piątki na weekend przyjeżdża do podopiecznej jeden z synów.

To dom dla osób niepalących papierosy, opiekun może palić tylko na zewnątrz domu. Bardzo dobrze zorganizowane, czyste, przyjazne miejsce pracy w opiece.

Kogo zachęcamy do aplikowania?

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy  i umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Doświadczenie w opiece nad osobami po wylewie i lekkim niedowładem. Podopieczna przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego, zachęcamy więc panie, które lubią modę i kosmetyki.

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji, telefonicznie lub osobiście w każdym naszym Oddziale ale najlepiej szczegółowe warunki pracy w tym miejscu zna Pani Monika z Oddziału w Poznaniu – ul. Głogowska 84, 60-741 Poznań, kom. 698 909 075,  tel. stacj. +48 61 662 10 81 lub 82.

Zapraszamy także do aplikowania przez formularz zgłoszeniowy:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6892.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork