Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Düsseldorf
  • Kod pocztowy: 40212
  • Długość zlecenia: 4 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Od prawie trzech lat opiekujemy się starszą Panią. Ma 91 lat i cierpi na demencję, która w ostatnim czasie mocno się nasiliła. Pacjentka nie orientuje się w czasie i przestrzeni. Jest krzykliwa i niestety agresywna oraz humorzasta i wrażliwa. Nie rozpoznaje znajomych i opiekunek, często je wyrzuca z domu, ale to po prostu choroba i trzeba zachować zdrowy dystans do podopiecznej. Jest dosyć osłabiona i ma problemy z poruszaniem się. Mieszkanie zostało wyposażone w liczne urządzenia ułatwiające transfer. Jest balkonik, wózek inwalidzki, uchwyty w łazience, regulowany fotel, specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, winda przyschodowa, nadstawka nad toaletę oraz specjalny uchwyt ułatwiający wstawanie np. z fotela. Chętnie się myje, ale całkowitą toaletę przejmuje opiekunka. Nie chce pić, przyjmować lekarstw. Trzeba ją delikatnie i umiejętnie przekonywać.

Nosi pieluszki, nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. Noce przesypia spokojnie. W domu jest elektroniczna niania i pogotowie domowe.

Warunki bytowe oraz organizacja pracy

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany i wyposażony pokój z łazienką. Jest dostęp do Internetu oraz telewizor. Obiady są zamawiane w restauracji i dostarczane do domu. Do podopiecznej od poniedziałku do piątku przychodzi jeszcze jedna opiekunka, która pomaga w codziennych czynnościach oraz w opiece nad starszą Panią. Sklepy są blisko mieszkania, ale zakupy również są dostarczane do domu podopiecznej. Czas wolny jest dobrze uregulowany: przerwa codziennie od 11.00 do 15.00, w weekend przerwa na odpoczynek trwa 1 godzinę. W domu nie można palić papierosów. Na miejsce najlepiej dojechać poza weekendem.

Wymagania

Opiekunka powinna mieć praktyczne doświadczenie w opiece nad osobami starszymi chorymi na zaawansowaną demencję. Powinna mieć dobre nerwy, zdrowe podejście i dystans. Jednocześnie trzeba sporo wyrozumiałości, cierpliwości i spokojnego podejścia do podopiecznej.

Wymagamy mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3097.

Powrót do ofert pracy