Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Böblingen
  • Kod pocztowy: 71034
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego:

Starszy Pan jest obłożnie chory ma paraliż całego ciała. Potrafi tylko troszeczkę poruszać lewą ręką. Należy go myć rano i wieczorem. Karmić, podawać napoje. Pan ma założony cewnik i nosi pieluszki. Dnie spędza w wózku inwalidzkim, na noc trzeba przenieść Pana do łóżka. Mieszkanie wyposażone jest w wiele urządzeń ułatwiających transfer. Jest wózek inwalidzki, łóżko rehabilitacyjne, specjalny podnośnik, winda, nadstawka nad toaletę, a w kabinie prysznicowej siodełko. Noce przesypia spokojnie, ale trzeba chociaż raz zmienić pieluszkę i obrócić chorego na inny bok, aby uniknąć odleżyn.

Służby medyczne przychodzą codziennie, pomagają w załatwianiu potrzeb fizjologicznych, zapobiegają powstawaniu nowych odleżyn, a raz w tygodniu kąpią starszego Pana.

Pan ma 81 lat, ale jest sprawny intelektualnie, trochę gorzej słyszy i widzi, poza tym świetnie sobie radzi. Jego hobby to Internet, lubi czytać i oglądać aktualności – chce być na bieżąco, interesuje go wiele rzeczy. Chętnie wybiera się na spacery na wózku inwalidzkim ze swoim opiekunem. Nie lubi monotonii. Starszy Pan mieszkał kiedyś w Stanach Zjednoczonych, jego językiem ojczystym jest j. angielski.

Podopieczny ma brata mieszkającego nieopodal oraz córkę w Monachium. Często go odwiedza i spędza z nim wolny czas.

Warunki mieszkaniowe, organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekuna

Opiekun zajmuje pokój w mieszkaniu podopiecznego. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Można korzystać z telefonu i Internetu. Podczas poobiedniej drzemki podopiecznego, opiekun ma 2 godzinną przerwę na odpoczynek i jeden raz w tygodniu 8 godzin, na ten czas opiekę przejmuje córka. Papierosy można palić, ale na zewnątrz.

Opiekun przygotowuje śniadania, kolacje, gotuje obiady oraz karmi podopiecznego. Sklepy są w pobliżu, można się przejść na piechotę. Większe zakupy przejmuje czasami brat podopiecznego.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem. Opiekun powinien mieć doświadczenie w transferze i opiece nad obłożnie chorym.

To trzytygodniowe zlecenie. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem, z dworca odbierze opiekuna córka starszego Pana.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4487.

Powrót do ofert pracy