Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Pinneberg (okolice)
  • Kod pocztowy: 25401
  • Długość zlecenia: 2 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Oferta na krótkie zastępstwo w opiece

Od 2017 roku stały zespół dwóch opiekunek zajmuje się na zmianę wiekową podopieczną. W czerwcu tak się rozłożyły terminy ich uroczystości rodzinnych, że w zmianach powstała 14-dniowa luka. Szukamy kandydatki na ten okres, która zastąpi stałe opiekunki.

Kogo szukamy?

Doświadczonej opiekunki, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Pani, która potrafi szybko i profesjonalnie wdrożyć się w obowiązki, nie zmieniając na ten krótki okres zastępstwa zasad panujących w domu podopiecznej.

Jaki będzie czas na wprowadzenie w obowiązki?

Zawsze staramy się aby u naszych klientów opiekunki miały odpowiednią ilość czasu na zmianę. Zwłaszcza, jeżeli jest to oferta na krótkie zastępstwo w opiece, stała zmienniczka przynajmniej przez 1 dzień wprowadza w zlecenie.

Informacje o podopiecznej

Starsza pani ma 96 lat, szczupła, wysoka osoba. Wymaga opieki ze względu na schorzenia typowe dla podeszłego wieku – nadciśnienie, niewydolność serca, niedowidzenie związane z degeneracją plamki żółtej oka (tzw. gelber Fleck), jest osłabiona. Wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu, kąpaniu, wyjściu do toalety. Na wszelki wypadek zakłada się pieluszkę. Trzeba jej pomóc przy wstawaniu i siadaniu, pani zachowała własne siły. Nie jest to typowy transfer, trzeba tylko podać ręce lub chwycić panią pod łokieć.

Dieta bez laktozy

Podopieczna ma nietolerancję laktozy, trzeba przestrzegać diety, aby nie pojawiły się biegunki.

Pani budzi się w nocy

Podopieczna kładzie się spać już o 20 ale niestety w nocy budzi się (nie w każdą noc). Potrafi zawołać 2-3 razy o pomoc w skorzystaniu z krzesełka toaletowego. W ciągu dnia dużo drzemie, w domu nie ma dużo zajęć ani osób trzecich, można spokojnie odespać w ciągu dnia, jeżeli noc była niespokojna.

Dodatkowa pomoc dla opiekunki

Nie przychodzą niemieckie służby medyczne – nie ma takiej potrzeby, podopieczna nie wymaga pielęgnacji czy zabiegów o charakterze medycznym. Do pielęgnacji paznokci zamawia się kosmetyczkę. Przed domem jest ogród – systematycznie zajmuje się nim ogrodnik.

Informacje organizacyjne

Podopieczna ma nieduży dom jednorodzinny, z małym ogrodem przed domem (trawa, krzewy). Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, wspólne korzystanie z łazienki i ubikacji. Czas wolny dobrze uregulowany.

Zakupy załatwia samodzielnie opiekunka (podopieczna mówi nieraz na co ma ochotę). Do marketów Aldi, Edeka – ok. 2 km. Piekarnia i inne małe sklepiki w odległości max. 600 metrów. Na miejscu jej rower, którym jeździ się na zakupy i korzysta się z niego w czasie wolnym.

Jest dostęp do Internetu. Kościół katolicki w odległości 5 min pieszo.

Dobrze zorganizowane miejsce pracy w opiece, warto tu przyjąć krótkie zastępstwo!

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania –  tel. stacjonarny 65 520 47 18  lub 61 110 07 83 (pn-pt 9-15) .  Zapraszamy również do osobistego kontaktu w jednym z naszych biur: adresy i telefony – kliknij

Można również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5667.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork