Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Luedinghausen
  • Kod pocztowy: 59348
  • Długość zlecenia: do 3 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy

Nasza podopieczna ma 86 lat, choruje na Alzheimera. Ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Choroba powoduje, że zapomina, jak wykonuje się różne czynności. Należy podejść do niej z cierpliwością. Mówi trochę nieskładnie, zapomina słów, trzeba się domyślać, o co jej chodzi. Miewa krótkie okresy złości. Bez okularów słabo widzi, słyszy w miarę dobrze.

Pani kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, chociaż miewa czasem problemy z popuszczaniem moczu, nie zawsze godzi się na założenie wkładki higienicznej. Bywa, że budzi się w nocy – 2 do 3 razy, jest wtedy zdezorientowana. Trzeba ją uspokoić, zaprowadzić do toalety i asekurować, aby nie upadła.

Starsza pani porusza się samodzielnie. Ubiera i rozbiera się z niewielką pomocą. Trzeba ją namawiać do mycia, robi to trochę niechętnie.

Pani je samodzielnie. Nie lubi ryżu, makaronu, zup, bułek z ziarnami. Bardzo chętnie je ryby i pieczone mięsa.

Służby medyczne przychodzą rozdzielać leki.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na miejscu

Ładny, zadbany dom, opiekun/ka ma sypialnię na parterze i dodatkowy pokój na piętrze z łazienką do wyłącznej dyspozycji. Jest Internet, TV i radio.

Czas wolny jest gwarantowany i bardzo dobrze uregulowany – codziennie od 14.00 do 16.00, w środy i piątki od 14.00 do 18.00. Starsza pani nie może zostawać sama, na czas wolny przychodzi dodatkowa osoba do pomocy, która spędza czas z seniorką.

Regularnie przychodzi ogrodnik, który zajmuje się też w razie potrzeby drobnymi naprawami w domu itp.

Wymagania

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z chorobą Alzheimera.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3525.

Powrót do ofert pracy