Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Konstanz
  • Kod pocztowy: 78464
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Pani jest po złamaniu kręgosłupa, chodzi mocno pochylona i ma chroniczne bóle. Cierpi też na demencję w stadium początkowym. Podopieczna wymaga stałej opieki. Począwszy od porannej toalety, ubieranie się, po pomoc w poruszaniu się. W domu podopiecznej jest rolator jak i wózek inwalidzki. Kąpiel/prysznic przejmuje córka podopiecznej, która jest pielęgniarką. Starsza Pani nosi wkładki higieniczne. Trzeba z nią pójść do toalety, rozebrać, pomóc usiąść i znowu ubrać. Nie ma pracy nocnej. Dieta: spożywa małe porcje i je niewiele mięska. Należy dopilnować aby piła odpowiednią ilość płynów. Starsza Pani Nosi okulary i aparat słuchowy. Oprócz oglądania telewizji, rozmów, chętnie gra w gry planszowe i towarzyskie

Warunki bytowe

Niewielki, standardowo umeblowany pokój na piętrze gdzie zamieszkuje córka podopiecznej z dostępem do Internetu . Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Czas wolny 2 razy w tygodniu po 4 godziny. Przerwa codzienna do uzgodnienia z córką podopiecznej. To dom dla osób niepalących papierosy.

Na zakupy można się wybrać na rowerze lub samochodem z córką starszej pani.

Dłuższą przerwę na odpoczynek warto poświęcić na zwiedzenie miasta a w szczególności na wycieczkę do portu gdzie można zobaczyć Statuę Imperii.

Oczekiwania

Od opiekunki osób starszych oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Ważne aby nie była osobą dominującą.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6624.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork