Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Birenbach
  • Kod pocztowy: 73102
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad seniorką

Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, który przejmie opiekę nad starszą Panią. Podopieczna choruje na demencję i depresję. Wymaga wsparcia przy prysznicu/kąpieli/myciu się oraz ubieraniu/rozbieraniu. Seniorka jest mobilna, porusza się samodzielnie. Na spacery dla bezpieczeństwa zabiera ze sobą chodzik. Kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, dla pewności i komfortu nosi wkładki

W domu znajdują się sprzęty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie seniorki – łóżko rehabilitacyjne, nasadka podwyższająca na sedes, chodzik, balkonik oraz krzesełko toaletowe. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Nawet, gdy podopieczna się zbudzi, samodzielnie korzysta z toalety i nie woła opiekuna. Seniorka nie stosuje żadnej specjalnej diety, należy jednak przypominać jej o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów. Ogólnie spożywa bardzo skromne posiłki. Seniorka ma problemy ze wzrokiem, nosi okulary. Ma dobry słuch, komunikacja przebiega bez zakłóceń. Trudno Panią do czegoś zmotywować, aktywizować. Seniorka ceni sobie spokój, nie lubi, gdy ktoś się jej narzuca lub ją do czegoś zmusza.

Dodatkowe informacje dotyczące zlecenia

Seniorka mieszka wraz z opiekunem w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz nie wolno palić papierosów. Podopieczna nie toleruje dymu nikotynowego. Na miejscu można korzystać z Internetu – jest Stick. Do dyspozycji opiekuna jest również rower. Czas wolny najlepiej omówić po przyjeździe na zlecenie z rodziną podopiecznej. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na bieżące zakupy można pójść pieszo, pojechać na rowerze lub wybrać się samochodem. Szczególnie większe, cięższe sprawunki warto zorganizować jadąc samochodem. Posiadanie prawa jazdy jest niezbędne na tym zleceniu. Opiekun ma do dyspozycji samochód z manualną skrzynią biegów. Rodzina seniorki jest bardzo sympatyczna, serdeczna i pomocna. Najbliżsi nie ingerują w kompetencje opiekuna, a z relacji opiekunek, które były na zleceniu, wynika, iż współpraca z rodziną przebiega bardzo pozytywnie.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu i przesyłania zgłoszeń.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6889.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork