Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bovenden
  • Kod pocztowy: 37120
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Jedna podopieczna w domu

Starsza pani cierpi na demencję.  Porusza się samodzielnie, jest w dobrej kondycji fizycznej. Myje się i kąpie w miarę chętnie. Podopieczna może sama zostawać w domu. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Nie nosi pieluszek, czasem  tylko zdarza jej się pobrudzić. W nocy nie budzi opiekunki. W miarę dobrze słyszy, widzenie ograniczone przez jaskrę, dolegliwości bólowe związane z osteoporozą.

Jest osobą ruchliwą, rozmową ale nie ucieka z domu. W ciągu dnia opowiada te same historie, wyciąga i przekłada rzeczy z szafek. Raz zdarzyło się, że bez powodu zaczęła się rozbierać. W jeden dzień nie chciała się zgodzić na używanie pralki. Potrafi na widok opiekunki popukać się znacząco w czoło, powiedzieć coś nieprzyjemnego. Nie jest to jeszcze typowa agresja słowna, nie ma żadnej agresji fizycznej ale zmienniczka, która tam wraca zauważa, że demencja się pogłębia.

Niemieckie służby medyczne przychodzą do rozkładania lekarstw.

Inne informacje

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, typowe zlecenie z jedną podopieczną w domu.

Pokój dla opiekunki standardowo wyposażony – łóżko, komoda, szafa, stół. Jest dostęp do Internetu. Sklepy w pobliżu. Nie ma zwierząt domowych. W domu się nie pali ale podopieczna nie ma nic przeciwko paleniu papierosów na zewnątrz domu.

Pokój wyposażony jest w łóżko, komodę, szafę, stół. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku.  Do sklepu można pójść na piechotę – Aldi, Rewe, piekarnia ok. 600 metrów.

Córka odwiedza mamę max 1x w miesiącu, mieszka daleko, ponad 200 km. Reguluje z opiekunkami sprawy organizacyjne i częściowo finansowe. Nie ma problemów z czasem na odpoczynek i dłuższe wolne.

Kogo szukamy na tą ofertę  pracy?

Osoby  z doświadczeniem w opiece nad chorymi z początkowymi objawami demencji. Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym wiązaną komunikację. Zlecenie nie jest trudne fizycznie, w domu jest tylko jedna podopieczna, ale trzeba potrafić porozmawiać i z nią i z córką przez telefon. Oferta dobra dla opiekunów, którzy są samodzielni, potrafią zrozumieć zmienność zachowań podopiecznej. Jeszcze jedna ważna sprawa – przed podjęciem decyzji o przyjęciu oferty, możliwa jest rozmowa z obecną zmienniczką.

Termin dojazdu jest raczej sztywny, ponieważ córce podopiecznej pasują zmiany tylko w weekendy – ze względu na odległość.

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji osobiście w naszych biurach lub telefonicznie.

Zachęcamy do skorzystania ze znajdującego się pod formułami RODO formularza aplikacyjnego.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6571.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork