Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Langen
  • Kod pocztowy: 63225
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny cierpi na chorobę wieńcową. Leki, które zażywa spowolniły pracę nerek i w efekcie trzy razy w tygodniu po dwie godziny jest dializowany – transport na dializy organizuje szpital.  Ma też cukrzycę typu 2. Istotna jest dieta. Podopieczny nie je półproduktów. Wszystkie posiłki powinny być świeżo ugotowane lub przygotowane, koniecznie bez dodatku soli. Od niedawna nosi profilaktycznie pampersy ponieważ ma skłonności do biegunek – z relacji opiekunek wiemy, że popija jakieś herbatki, które podobno są przyczyną rozwolnień. Podopieczny jest bardzo osłabiony, należy mu pomagać w porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się i poruszaniu. Pomimo osłabienia chętnie wybiera się z opiekunką na wieczorny spacer. Lubi sobie porozmawiać ale nie jest mocno absorbujący, sam potrafi zorganizować sobie czas oglądając telewizję, komputer lub czytając gazetę.

Raz w tygodniu przyjeżdża na kilka godzin syn podopiecznego. Organizuje ciężkie zakupy, pomaga przygotować lekarstwa a przy okazji zje z ojcem obiad.

Opiekun/opiekunka na tym zleceniu mieszka wspólnie z podopiecznym. zajmuje niewielki ale kompletnie wyposażony pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Internet jest bezprzewodowy.

Na tym zleceniu konieczne jest prawo jazdy. Opiekun jeździ samochodem na zakupy oraz czasami z podopiecznym do restauracji.

W czasie wolnym, codziennie od 13.00 do 15.00 lub podczas dłuższej przerwy tygodniowej warto zwiedzić okolice. Osobiście polecam miasto Heidelberg https://www.goethe.de/ins/de/pl/kur/ort/hei/sta.html. W tym mieście znajduje się najstarszy niemiecki uniwersytet. Mnie osobiście ujął przepiękny zameczek na wzniesieniu Königsstuhl.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6497.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork