Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1120 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Quickborn
  • Kod pocztowy: 25451
  • Długość zlecenia: 2 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza pani ma 91 lat, jest drobnej budowy. Jest po złamaniu żeber. Ogólnie ma problemy z poruszaniem się, bolą ją kolana i cierpi na artrozę. Po domu lub na spacerze porusza się z pomoca rolatorka. Przy wstawaniu i siadaniu należy jej podać rękę. Większość czynnosci wykonuje samodzielnie, należy ja tylko przypilnować. Trzy razy w tygodniu do kąpieli przychodzi Pflegedienst ( służby medyczne) . Z toalety korzysta samodzielnie, nie nosi pieluszek. Z informacji opiekunek wiemy, że w nocy  trzeba raz wstać do podopiecznej. Jest sprawna intelektualnie, ma dobry słuch, dobrze widzi, rozumie i mówi  bez zakłóceń. Lubi sobie porozmawiać z opiekunką. Jest dość towarzyska i komunikatywna.

warunki bytowe opiekunki

Dla opiekunki osób starszych został przygotowany pokój wyposażony w łóżko, stół, krzesła, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Łazienkę i toaletę ma do swojego użytku. To domek/bungalow ( tzw. domek parterowy) z ogródkiem i trawnikiem. Czas wolny codziennie od 12.00 do 14.oo oraz raz w tygodniu 8 godzin. Do sklepu najlepiej pojechać rowerem. Do tej pory opiekunki na zlecenie  przyjeżdżały małym busikiem pod sam dom.

Wymagania

Opiekunka powinna miec dobrą lub mocno komunikatywną zjaomość języka niemieckiego. Tak jak wspominaliśmy, starsza Pani lubi sobie porozmawiać. powinna być osobą dobrze zorganizowaną, lubiąca naturę z poczuciem humoru i dużą dawką emaptii.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

Premia Świąteczna 2017


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3810.

Powrót do ofert pracy