Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Rietberg
  • Kod pocztowy: 33397
  • Długość zlecenia: 2 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczna mieszka ze swoim partnerem w domku jednorodzinnym z trawnikiem i ogródkiem kwiatowym. Partner podopiecznej jest sprawny i nie wymaga żadnej opieki. Starsza Pani ma 83 lata choruje na demencję, ma problemy z kolanami, traci równowagę, ma kłopoty z chodzeniem. Jest zakfalifikowana do 5 grupy inwalidzkiej.

Nie potrafi się sama rozebrać i ubrać. Nie chętnie się myje, trzeba ja nakłaniać i przejąć inicjatywę. Chodzi o własnych siłach ale asekuruje się balkonikiem. Czasami korzysta  z wózka inwalidzkiego. W  łazience są specjalne uchwyty. Jest również  specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne. Niestety nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych , nosi pieluszki. Z toaltey korzysta wyłącznie z pomocą opiekunki. Cierpi na zaparcia. Nie ma pracy nocnej, podopieczna przesypia spokojnie całą noc. Wszystkie posiłki należy przygotować , ugotować  i nakarmić starszą Panią. Nie ma żadnej specjalistycznej diety.

Ze względu na demencję, ma problemy z wysławianiem się, ze zrozumieniem, źle słyszy, często jest zmieszana i ma problemy z pamięcią krótkotrwałą.

Lubi sobie pośpiewać, bardzo pozytywnie reaguje na czułe, serdeczne i cierpliwe podejście ze strony opiekunki. To spokojna osoba bez objawów agresji.

Starszą Panią opiekujemy się już od ponad 6 lat ! to sprawdzone bezproblemowe zlecenie.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy w opiece

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój, z zabudowaną szafą, garderobą, jest łóżko, biurko, telwizor z dostępem do polskich programów, Internet. Można korzystać z telefonu. Dom ma ładny taras i ogród. Sklepy są w pobliżu, można pojechać na zakupy rowerem lub samochodem.

Czas wolny codziennie po obiedzie. Opiekunka może opuścić dom ale po wcześniejszym uzgodnienu z partnerem starszej Pani. Dwa razy w tygodniu od 9.00 do 16.00 opiekunka zawozi samochodem starszą pania do domu dziennej opieki. W tym czasie można skorzystać z czasu wolnego i wybrać się np. na przejażdżkę.

Wymagania

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy i doświadczenia w opiece nad osobą z demencją. Opiekunka powinna należeć do osób lubiących ład i porządek. Zlecenie tylko dla osób nie palących papierosy.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 1223.

Powrót do ofert pracy