Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Murnau
 • Kod pocztowy: 82418
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: nie
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Od dwóch lat świadczymy usługi opiekuńcze nad panią, która obecnie ma 96 lat. Podopieczna od 20 roku życia ma sparaliżowaną nogę oraz brzuch. Od 30 lat mieszka sama. Z powodu ograniczeń ruchowych ma spora nadwagę, waży 105 kg i ma 165 cm wzrostu. Większość czasu spędza w łóżku lub na elektrycznym wózku inwalidzkim. Pomimo jej stanu nie ma konieczności dźwigania czy podnoszenia jej. Ma swoje własne siły i sama przemieszcza się z łóżka na wózek za pomocą specjalnej deski ślizgowej, która pozwala na sprawny i bezpieczny ślizg podczas zmiany miejsca. Tak samo radzi sobie dobrze z przejściem z wózka na toaletę. Opiekunka musi przypilnować, aby podopieczna się nie wywróciła, należy ją przytrzymać. Cała higiena osobista, mycie, odbywa się w specjalistycznym rehabilitacyjnym łóżku. Pani nosi profilaktycznie pieluszki, ale ma kontrolę nad swoimi potrzebami fizjologicznymi. Noce przesypia spokojnie. Jest sprawna intelektualnie.

Całe mieszkanie dostosowane jest do osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, nie ma żadnych progów, przeszkód czy ograniczeń. W domu jest też specjalny przycisk, dzięki któremu można wezwać pomoc lekarską.

Większość posiłków musi być zmiksowana, rozdrobniona. Starsza pani nie lubi ryb i oleju. Posiłki powinny być podawane w miarę regularnie. Wspólnie z opiekunką robią plany kulinarne na cały tydzień.

To miła osoba, ale czasami rozdrażniona, lubi gry towarzyskie, oglądać telewizję, czytać, rozwiązywać krzyżówki.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma do swojej dyspozycji duży pokój z szerokim łóżkiem, toaletę i łazienkę do własnego użytku. Dostęp do Internetu, telewizor, możliwość wykonywania tanich połączeń do Polski. Z czasem wolnym bywa tak, że po południu od 13.00 do 16.00 opiekunka ma przerwę, ale nie powinna oddalać się od domu. Po kolacji od godziny 18.00 do około 21.45 tez powinna być w zasięgu starszej pani. Raz w tygodniu rodzina gwarantuje bezpłatny przejazd pociągiem np. do miasta, aby oderwać się od codzienności i odpocząć.

Do sklepów trzeba dojechać albo pociągiem (odchodzi co godzinę) lub raz w tygodniu na większe zakupy należy pojechać/wrócić taksówką. Do najbliższego supermarketu jest ok. 6 km.

Papierosy można palić na zewnątrz domu. Warto zabrać ze sobą laptop. Na miejscu nie ma zasięgu dla telefonii komórkowej dlatego laptop, dzięki któremu możliwe jest podłączenie do Internetu jest raczej niezbędny dla opiekunki.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod sam dom, niestety rodzina mieszka bardzo daleko i nie ma kto odebrać opiekunki z dworca.

Wymagamy

Dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być miłośniczką natury lubiąca spokojny wręcz wiejski tryb życia. Powinna być cierpliwa i wyrozumiała.

Premia świąteczna

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2887.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork