Szczegóły ogłoszenia

 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Padeborn
 • Kod pocztowy: 33102
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna to młoda 51 letnia kobieta. Od lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jest bardzo związana z grupą wsparcia dla osób cierpiących na tę chorobę. Bardzo często bierze udział w spotkaniach – to dla niej pewien rodzaj terapii. Jej stan ogólny jest stabilny. Jest w pełni sprawna intelektualnie, czasami lubi porządzić lub skontrolować co się wokół niej dzieje :).

Jej stan fizyczny nie jest najlepszy. Bywają dni, że potrafi wstać o własnych siłach z łóżka i przesiąść się na wózek a czasami trzeba jej pomóc. Nie ma typowego transferu. Są wszelkie środki pomocnicze np.

 • podnośnik z chustą,
 • elektryczny wózek inwalidzki,
 • nadstawka nad toaletę – toaleta i łazienka tuż obok łóżka
 • w łazience uchwyty

Wymaga pomocy przy myciu i kąpieli oraz przebieraniu. Od  niedawna ma założony cewnik. W nocy dwu, trzykrotnie trzeba wstać do podopiecznej. Od czasu gdy podopieczna ma założony cewnik sytuacja powoli się stabilizuje.

Na miejscu są dwie opiekunki, pracują na przemian. Jedna z opiekunek śpi w domu podopiecznej druga w mieszkaniu oddalonym o 2 km. Na miejscu jest samochód – busik z automatyczną skrzynią biegów.

Przygotowane posiłki powinny być drobno pokrojone lub rozdrobnione. Podopieczną należy karmić.

Pani jest osobą towarzyską, lubi śpiewać, chętnie spotyka się ze znajomymi.

Od opiekunek oczekujemy w jednym przypadku bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego a w drugim podstawowej. Mile widziane prawo jazdy z umiejętnością prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

To zlecenie dla bardzo cierpliwych i przepełnionych empatią opiekunek.

Dwie opiekunki do podopiecznej ze stwardnieniem rozsianym, premia wielkanocna

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7207.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork