Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Waltrop
  • Kod pocztowy: 45731
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani, nad którą sprawujemy opiekę choruje na raka węzłów chłonnych (początkowe stadium). Zdiagnozowano u niej również lekki stopień demencji. Seniorka jest bardzo osłabiona. Z trudem porusza się samodzielnie. Chodzi powolutku, korzystając ze wsparcia chodzika. Nie przejawia agresji, nie ma tendencji do ucieczek z domu. Bywa zdezorientowana w czasie i przestrzeni. Ma lekkie zaburzenia mowy i słaby słuch. Trzeba się do niej zwracać głośniej i wyraźnie. Opiekunka przejmuje zadania związane z utrzymaniem higieny ciała u podopiecznej, ubiera i rozbiera ją, pomaga po skorzystaniu z toalety, szczególnie w nocy. Asekuracja ze strony opiekunki jest niezbędna, gdyż chód starszej pani jest chwiejny i niepewny, istnieje ryzyko upadku lub potknięcia.

Na zleceniu jest regularna praca w nocy. Opiekunka wstaje trzy razy, aby zaprowadzić podopieczną do toalety.

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Dla opiekunki przygotowano osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Toaleta i łazienka jest do wspólnego użytku.

Czas wolny jest bardzo dobrze uregulowany, ponieważ rodzina organizuje za każdym razem zastępstwo dla opiekunki, gdy ta przebywa poza domem. Seniorka wymaga stałego nadzoru, dlatego po przyjeździe na miejsce rodzina omawia z opiekunką plan przerw. Zarówno syn jak i córka podopiecznej chętnie przejmują opiekę nad matką. Dodatkowo dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy podopieczna spędza popołudnia w domu dziennego pobytu. Opiekunka korzysta wtedy z przerwy, wypoczywa i regeneruje siły.

Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo lub pojechać na rowerze. Rodzina może pomóc w organizacji większych sprawunków. Napoje mogą zostać dostarczone do domu.

Od opiekunki wymagamy komunikatywnej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad osobami z demencją.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 68 372 39 43 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6450.

Powrót do ofert pracy