Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Duesseldorf
  • Kod pocztowy: 40470
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Seniorka ma 95 lat, jest ogólnie osłabiona. Ma artrozę, zanik mięśni, problemy z kolanami i kręgosłupem. Z informacji opiekunki wiemy, że pojawiły się też problemy ze skórą. Pani często się drapie do krwi, trzeba zmieniać ubrania. Porusza się z trudem. W domu jest balkonik, specjalny przyrząd ułatwiający wstawanie, dźwignia nad wanną, winda przyschodowa oraz regulowany fotel. Nosi wkładki higieniczne. Z tolatey korzysta z pomocą opiekunki. Trzeba pomóc jej się rozebrać, usiąć, wstać i ubrać. Do codziennej porannej toalety przychodzą służby medyczne, podopieczna chętnie się myje. Noce są spokojne, budzi się ale nie wymaga to obecności opiekunki.

Jest trochę zmieszana, ma niewielkie problemy z pamięcią, można z nią porozmawiać, rozumie co się do niej mówi, pod warunkiem, że głośno i wyraźnie. Ma dobry wzrok – chętnie czyta , gra w gry towarzyskie i ogląda telewizję. Bywa czasami depresyjna i przestraszona, trzeba się z nią obchodzić delikatnie i łagodnie.

To sprawdzone zlecenie, starszą panią opiekujemy się od dwóch lat.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy

Opiekunka osób starszych zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym z ogródkiem i trawnikiem.

Do dyspozycji ma pokój z własną łazienką i toaletą. W domu nie ma możliwości zainstalowania Internetu. Opiekunki na tym zleceniu radziły sobie w różny sposób np. kupując tzw. STICK, lub odwiedzając kafejkę internetową. Od 15.6 br. zniesione zostały na szczęście taryfy roamingowe, więc z Internetu można korzystać chociażby z własnego telefonu w ramach abonamentu. Czas wolny jest uregulowany. Dzień przebiega wg. następującego planu,

ok 6:45 trzeba wstać i otworzyć drzwi pielegniarce. Pielegniarka ubiera i myje starsza panią
ok 9:00 śniadanie
Po śniadaniu sprzatanie, prasowanie, prace domowe
12:00 obiad (dostarczany jest do domu, nie trzeba gotować)
Po obiedzie czas wolny do godz 15:00
15:00 kawa i ewentualnie ciasteczko… później starsza Pani do wieczora ogląda tv albo drzemie w fotelu
18:00 kolacja
Po kolacji  znowu ogladanie tv
21:00-22:00 starsza pani idzie spać

Wszystkie zakupy robi córka ( to miła i sympatyczna osoba)  podopiecznej, opiekunka sporządza listę potrzebnych produktów.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego , Opiekunka powinna być bez nałogów (koniecznie osoba niepaląca).

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3062.

Powrót do ofert pracy