Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Dortmund
  • Kod pocztowy: 44141
  • Długość zlecenia: 12 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani  ma ponad 100 lat, od dłuższego czasu jest osobą obłożnie chorą. Cierpi na demencję , praktycznie nie widzi , mówi bardzo niewyraźnie. Jest bardzo osłabiona. Opiekunka osób starszych przejmuje całkowitą pielęgnację ciała. Mycie, zmiana pieluszek oraz zmiana ubrania odbywa się w łóżku. Pani nie waży zbyt wiele więc nie ma ciężkiego dźwigania. Wymagane tu jest doświadczenie w opiece nad osobami obłożnie chorymi. Znając techniki transferu , nie jest to skomplikowane. Podopieczna odżywiana jest dwa razy dziennie przez sondę brzuszną, tzw. karmienie trwa 5 godzin. Specjalistyczny pokarm kupuje podopiecznej synowa.  Wiekszość rodziny to lekarze więc samodzielnie dbaja o stronę medyczną.

Podopiecznej należy regularnie mierzyć temperaturę i ciśnienie krwi. W nocy pani śpi na specjalnym antyodleżynowym materacu. Nie trzeba do niej wstawać.

Czas wolny:  podczas nieobecności opiekunki , przychodzi do starszej pani asystentka synowej, która jest polką i mówi po polsku. Dłuższe przerwy w ciągu dnia należy konsultować z rodziną.

Opiekunka robi zakupy dla siebie, najlepiej rano albo po południu. Rodzina jest bardzo miła  i sympatyczna.

Do swojej dyspozycji opiekunka osób starszych ma pokój z własną łazienką i toaletą. Jest telefon, Internet i telewizor. Warunki bytowe są naprawdę dobre.

To sprawdzone zlecenie , które obsługujemy od 8 lat !

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

W okresie letnim – wakacynym potrzebne jest zastępstwo na 2 lub 3 miesiące.

Jeżeli zostaniesz na zleceniu 3 miesiące , otrzymasz premie wakacyjną do 150 EUR netto

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 953.

Powrót do ofert pracy