Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bovenden
  • Kod pocztowy: 37120
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

To samotnie mieszkająca, starsza Pani z zaburzeniami widzenia (jaskra), cierpiąca na osteoporozę oraz początkującą demencję. Podopieczna jest w miarę samodzielna, potrafi się sama umyć, ubrać, po domu porusza się za pomocą laski, w łazience są specjalne uchwyty. Pflegedienst przychodzi i pomaga seniorce w kąpieli lub prysznicu oraz przygotowują lekarstwa. Posiłki spożywa samodzielnie . Pani nie nosi pieluszek, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne.

Jest osobą rozmowną i ruchliwą. Czasami uaktywnia się demencja i pojawiają się problemy z pamięcią oraz niekontrolowane zachowania. Noce są spokojne.

Warunki bytowe opiekuna

Pokój wyposażony jest w łóżko, komodę, szafę, stół. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. To domek jednorodzinny. papierosy można palić na zewnątrz domu. Do sklepu można pójść na piechotę. Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00.

Na miejsce najlepiej dojechać w weekend.

Od opiekuna osób starszych oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6571.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork