Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Pliezhausen
  • Kod pocztowy: 72124
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Małżeństwem opiekujemy się od niedawna. Opiekun obecnie przebywający na tym zleceniu przedstawił je nam w bardzo pozytywnym świetle. Wszystko jest idealnie zaplanowane i zorganizowane.

Podopieczna trochę w gorszym stanie i mniej samodzielna. Wymaga pomocy w porannej i wieczornej toalecie. Mycie, kremowanie, układanie włosów, zrobienie makijażu. Po tej ceremonii przesiada się z pomocą opiekuna do wózka inwalidzkiego i je śniadanie. W tym czasie opiekun zajmuje się starszym Panem , mycie, golenie, kremowanie no i na śniadanko. Później podanie lekarstw. Opiekun spożywa wspólnie z podopiecznymi posiłki. Przed obiadem zakupy – codziennie świeże, później obiad – często mięsko. Po obiedzie przerwa dla opiekuna, w tym czasie starszym państwem opiekuje się ktoś z rodziny. Po południu piją wraz z opiekunem herbatkę a do tego ciasto. Niezwłocznie po kawie należy przygotować kolację. Starszy Pan lubi wcześniej przygotować się do snu. Jego małżonka nieco później. Obydwoje noszą pieluszki, u Pana jest założony cewnik.

To fajne, zgodne małżeństwo, lubią ład i porządek. Co dziennie chcą świeże piżamy , raz na tydzień świeżą pościel. Raz w tygodniu kąpiel/ prysznic, dwa razy w tygodniu rehabilitacja.

Dla opiekuna został przygotowany pokój z dostępem do własnej  toalety, łazienka jest wspólna. To mieszkanie w wielorodzinnym domu. Internet jest bezprzewodowy. Sklep jest bardzo blisko, więc codzienne świeże zakupy to nie problem. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Zlecenie może podjąć zarówno kobieta jak i mężczyzna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6984.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork