Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Eislingen an der Fils
  • Kod pocztowy: 73054
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Nasza podopieczna ma 90 lat. Choruje na niewydolność serca, miewa duszności i jest osobą niewidomą. Starsza Pani ma 156 cm wzrostu i waży 58kg. Wymaga pomocy przy czynnościach związanych z utrzymaniem higieny osobistej. Trzeba jej pomóc się przebrać, asekurować i podtrzymać, gdy wstaje/siada. Podopieczna nosi wkładki higieniczne, ma problem z nietrzymaniem moczu. Należy jej pomóc się ubrać po skorzystaniu z toalety. W nocy również wymaga wsparcia. Należy ją zaprowadzić do toalety (wstaje około 3 razy), podać coś do picia i odprowadzić do sypialni.

Seniorka ma problemy z poruszaniem się. Ze względu na ogólne osłabienie starcze, jej chód jej chwiejny i niepewny. Porusza się za pomocą chodzika.

Do ulubionych zajęć starszej pani należy słuchanie muzyki, prowadzenie rozmów oraz przyjmowanie/odwiedzanie rodziny i znajomych. Pani ma raczej spokojny i łagodny charakter. Opiekunka powinna być osobą o podobnym usposobieniu.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Dla opiekunki przygotowano osobny pokój w mieszkaniu podopiecznej. Pokój jest umeblowany i wyposażony w TV oraz dostęp do Internetu. Jest również osobna toaleta i łazienka dla opiekunki. Rodzina udostępnia również rower, który z pewnością ułatwi organizację zakupów. Sklepy są w pobliżu, w pieszym zasięgu. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Córka podopiecznej przejmuje opiekę nad matką, gdy opiekunka wychodzi na codzienną przerwę popołudniową. Rodzina zaangażowała również dodatkową opiekunkę, która przychodzi dwa razy w tygodniu do starszej pani, aby zapewnić odpowiednią ilość czasu na regenerację i odpoczynek.

Opiekunka

Powinna znać dobrze język niemiecki i posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów. Dodatkowym atutem będą zdolności kulinarne.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6581.

Powrót do ofert pracy