Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kerpen-Horrem
  • Kod pocztowy: 50169
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna choruje na Polineuropatię tzw. uszkodzenie nerwów w wyniku, których dochodzi do zaburzeń ruchowych, niedowładu mięśni z ich zanikiem oraz do opadania rąk i stóp. W przypadku naszej seniorki niedowład dotyczy stóp, ma problem z ich podnoszeniem co utrudnia jej samodzielne stanie, chodzenie i ogólne funkcjonowanie. Wymaga pomocy szczególnie wieczorem przy myciu oraz przebieraniu się. Większa kąpiel lub prysznic, mycie włosów odbywa się na krześle toaletowym raz w tygodniu. Potrafi o własnych siłach przesiąść się z wózka inwalidzkiego na regulowany fotel i z powrotem. Jej sypialnia znajduje się na piętrze, podopieczna przemieszcza się w górę lub dół za pomocą winy przyschodowej.  Pieluszki są zakładane tylko na noc, w ciągu dnia nasza podopieczna korzysta z toalety. Program dnia jest niezmienny. O 7.00 pobudka, śniadanie, obiad , kawa bez słodkich dodatków, kolacja i o 22.00 starsza Pani kładzie się spać.

Cztery razy w tygodniu przychodzi terapeuta. Raz w tygodniu zaprowadza się podopieczną na elektrycznym wózku inwalidzkim do fryzjera i na cmentarz a przy okazji dłuższy spacer. Codziennie przychodzą służby medyczne w celu założenia rajstop uciskowych oraz ortopedycznego obuwia.

Nasza seniorka jest sprawna intelektualnie. To typ raczej kontrolny, zniecierpliwiony, lubi mieć na wszystko oko.

Warunki bytowe

Zmienniczka ma do dyspozycji pokój z dostępem do toalety oraz łazienki. Internet jest bezprzewodowy.  To dom gdzie papierosy nie są tolerowane nawet na zewnątrz domu.  Sklepy są w pieszym zasięgu. Posiłki gotuje się wspólnie lub jednego dnia gotuje podopieczna, następnego opiekunka.

Ogólnie nie ma dużo pracy , zlecenie nie jest trudne.

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.  Zmienniczka powinna być osobą spokojną i cierpliwą.

Do opieki samotnie mieszkająca Pani. Okolice Kolonii.

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6075.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork