Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen
  • Kod pocztowy: 73730
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Obydwoje podopieczni chorują na serce. Pani ma zastawkę a pan założone trzy stenty. Codziennie przyjmują leki poprawiające krążenie krwi. Starsza pani jest w gorszej kondycji. Ma protezę kolana oraz biodra. Nie potrafi samodzielnie stać i chodzić. Trzeba jej pomagać przemieścić się z łóżka na wózek i na odwrót. Wymaga też kompleksowej pomocy w myciu, kąpieli oraz ubieraniu się. Nosi pieluszki oraz ma założony cewnik moczowy. Jej ogólny stan psychiczny jest dobry. Jest osobą rozmowną i sympatyczną.

U podopiecznego sytuacja jest trochę odwrotna. Porusza się z pomocą chodzika, sam korzysta z toalety, nie nosi pieluszek. potrzebuje niewielkiej pomocy przy porannej i wieczornej toalecie. Bywa mocno zmieszany, nic nie może mu umknąć chce być ciągle na bieżąco z tym co się wokół niego dzieje.

Lubią wspólnie oglądać telewizję.

Codziennie przychodzą służby medyczne do zakładania rajstop uciskowych oraz do przygotowania lekarstw.

Pomimo, że i straszy pan i pani budzą się w nocy nie wymaga to interwencji ze strony opiekunki.

Syn podopiecznych mieszka w tym samym budynku, piętro wyżej, zarówno on jak i jego rodzina są bardzo sympatyczni.

 

Na miejscu dla opiekunki osób starszych został przygotowany pokój z oddzielną łazienką i toaletą. Czas wolny jest uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Internet na chwilę obecną jest jeszcze w trakcie organizacji. Na zakupy można się wybrać piechotą bądź na rowerze.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7003.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork