Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1600 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen
  • Kod pocztowy: 73730
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych

Obydwoje podopieczni chorują na serce. Pani ma zastawkę, a pan założone trzy stenty. Codziennie przyjmują leki poprawiające krążenie krwi. Seniorka ma protezę kolana oraz biodra. Nie potrafi samodzielnie wstać i chodzić. Trzeba jej pomagać przemieścić się z łóżka na wózek i na odwrót. Wymaga też kompleksowej pomocy w myciu, kąpieli oraz ubieraniu się. Nosi pieluszki oraz ma założony cewnik moczowy. Jej ogólny stan psychiczny jest dobry. Jest osobą rozmowną i sympatyczną.

U podopiecznego sytuacja jest trochę niepewna. W ostatnim czasie złamał kość udową i przeszedł operację. Obecnie przebywa w szpitalu. Trudno ocenić kiedy wróci ze szpitala, i w jakim będzie stanie psycho-fizycznym. W najbliższym czasie sytuacja powinna się wyklarować, jednak mobilność seniora będzie mocno ograniczona. Możliwe, iż po powrocie do domu będzie wymagał znacznie więcej opieki niż do tej pory.

Podopieczni lubią wspólnie oglądać telewizję. Codziennie przychodzą służby medyczne, które przejmują część zadań m.in. zakładają pończochy uciskowe i przygotowują leki.

Seniorzy budzą się czasem w nocy, jednak nie wymagają pomocy ze strony opiekuna.

Syn podopiecznych mieszka w tym samym budynku, piętro wyżej, zarówno on jak i jego rodzina są bardzo sympatyczni.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Na miejscu dla opiekuna/opiekunki osób starszych został przygotowany pokój z oddzielną łazienką i toaletą. Czas wolny jest uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na miejscu jest również rower do dyspozycji opiekuna, może on ułatwić organizację zakupów.

Wymagania

Od opiekunów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7003.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork