Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Marl
  • Kod pocztowy: 45772
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny ma 87 lat, mieszka sam.  Z powodu demencji i  z tym z wiązanych problemów z pamięcią krótkotrwałą bywa poirytowany i zniecierpliwiony. Musi mieć wszystko pod kontrolą. Sytuacja zmienia się tylko wtedy jeżeli napije się piwka lub winka, do którego ma niestety słabość. Opiekun lub opiekunka musi zachęcać i motywować Pana do codziennej porannej i wieczornej toalety, golenia, zmiany ubrań. Potrzebuje pomocy i asekuracji w poruszaniu się. W domu jest wiele środków pomocniczych, począwszy od specjalistycznego łóżka po regulowany fotel, uchwyty w łazience, nakładkę na toaletę, rolator, wózek inwalidzki oraz laskę. Podopieczny jest po operacji prostaty, ma założony cewnik. Za większą potrzebą udaje się do toalety ale należy zadbać o higienę intymną. Na pośladkach pojawiły się rany, które codziennie zaopatrują służby medyczne, na co dzień starszy Pan ma pod pośladkami specjalną poduszkę. Dwa razy w tygodniu przychodzi psychoterapeuta a raz w tygodniu sprzątaczka.

W nocy budzi się raz lub dwa, opiekun musi towarzyszyć Panu w drodze do toalety.

Warunki bytowe dla opiekuna/opiekunki są dobre. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu. Pewne jest , że w każdy poniedziałek od 8.00 do 17.00 podopieczny przebywa w Tagespflege czyli w domu dziennego pobytu.

Toaleta jest osobno, łazienka jest wspólna. Internet dostępny za pomocą tzw. STICKA. To dom dla osób niepalących więc i opiekun powinien być niepalący.

Od zmiennika oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6948.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork