Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Reutlingen
  • Kod pocztowy: 72764
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny to staruszek, ma 92 lata. Nie potrafi o własnych siłach się poruszać, wstać lub usiąść. Rano o 8.00 jest pobudka, podopieczny sam się goli a opiekun pomaga w ubieraniu się. W mieszkaniu podopiecznego są dwa wózki inwalidzkie , z silnikiem i bez oraz rolator, dzięki któremu jest w stanie pokonać krótki dystans. W łazience zamontowano specjalne uchwyty a w toalecie jest specjalna nakładka. Na czas odpoczynku przeznaczony jest specjalistyczny regulowany fotel, w którym chętnie starszy Pan słucha muzyki, rozmawia przez telefon lub ogląda telewizję. Jest religijny, lubi chodzić do kościoła.

Starszy pan nosi pieluszki, które zmienia się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Pomimo, iż jest cukrzykiem nie ma jakiejś specjalnej diety a przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. Noce są spokojne.

Służby medyczne codziennie między 7.00 a 8.00 rano podają insulinę, zmieniają opatrunek oraz przygotowują lekarstwa.

Warunki bytowe

Opiekun/opiekunka zamieszkują we wspólnym gospodarstwie z podopiecznym. Do dyspozycji jest umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Toaleta i łazienka są wspólne. Czas wolny codziennie od 13.00 do 16.00. Sklepy są w pieszym zasięgu ale na miejscu jest też rower. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

To spokojne i sprawdzone zlecenie.

Od opiekuna/opiekunki na tym zleceniu wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5659.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork