Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Okolice Tybinga
  • Kod pocztowy: 72070
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych

To starsze małżeństwo, które wymaga wsparcia w życiu codziennym. Starsza Pani jest bardziej schorowana i osłabiona. Demencja i problemy z poruszaniem się to główne przyczyny, że Pani nie radzi sobie z podstawowymi czynnościami jak mycie, ubieranie, poruszanie się czy korzystanie z toalety. Nosi pieluszki a w nocy korzysta z krzesła toaletowego – pomaga jej mąż.  Większość czasu spędza w specjalistycznym łóżku dla chorych, dlatego też  poranna i wieczorna toaleta odbywa się właśnie w łóżku. Ze względu na demencję jest zmieszana i zdezorientowana. Trzeba dopilnować aby zjadła posiłek i piła odpowiednią ilość płynów.

Mąż podopiecznej do niedawna sam się opiekował żoną ale ostatnio podupadł na zdrowiu (alergia skórna) i sam wymaga opieki. Porusza się z pomocą laski, samodzielnie korzysta z toalety. Źle słyszy, mówi dialektem  i nosi okulary. Niechętnie się myje, należy dopilnować Pana zarówno przy porannej i wieczornej toalecie jak i kąpieli lub prysznicu.

Z informacji opiekunki, która obecnie jest na zleceniu wiemy, że jest tzw. plan dnia.  Między 8.00 a 9.00 rano jest pobudka i śniadanie. Ok 12.00 jest obiad, zazwyczaj jest to tylko zupa. Od 13.00 do 15.00 opiekunka ma przerwę na odpoczynek. Między 17.00 a 18.00 opiekunka podaje kolację na ciepło tzw. drugie danie. O 20.00 starsza pani jest już przygotowana do snu.

Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka, która przygotowuje lekarstwa na cały tydzień.

Zakupy bieżące robi opiekunka natomiast większe –  syn podopiecznych.

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego , mile widziane  prawo jazdy. papierosy można palić na zewnątrz domu.

 

UWAGA ! Premia wakacyjna do 150 EUR netto

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6446.

Powrót do ofert pracy