Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1270 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Homburg
  • Kod pocztowy: 66424
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Sprawujemy opiekę nad małżeństwem. Podopieczny choruje na demencję w początkowym stadium. Czasem bywa zdezorientowany i rozkojarzony, natomiast nie przejawia agresywnych zachowań i nie ma tendencji do ucieczek. Ze względu na ogólne osłabienie starcze ma problemy z poruszaniem się. Jego chód jest niepewny. Istnieje ryzyko upadku, dlatego korzysta z chodzika. Wymaga pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu i myciu. Raz w tygodniu pojawiają się służby medyczne, aby wykąpać podopiecznego.  Starszy Pan ma również problemy z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych. Nosi wkładki dla bezpieczeństwa.

Podopieczna jest bardzo szczupła, waży 55kg przy 165cm wzrostu. Seniorka ma problemy z nerkami. Po pobycie w szpitalu nie musi już być dializowana. Jest całkowicie sprawna psychicznie i nie ma większych problemów z poruszaniem się. O higienę osobistą rano i wieczorem potrafi zadbać sama, jedynie podczas kąpieli może wymagać drobnego wsparcia. Samodzielnie się ubiera, rozbiera i korzysta z toalety. Nie musi nosić wkładek higienicznych ani pieluszek.

Noce są spokojne. Seniorzy nie przerywają snu opiekunki. Nawet, gdy od czasu do czasu się przebudzą, korzystają z toalety samodzielnie.

Podopieczni lubią spędzać czas oglądając wspólnie telewizję lub czytając gazety.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka w domu podopiecznych. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu (rodzina udostępnia Stick, warto zabrać ze sobą laptop na zlecenie) oraz TV. Są też tanie połączenia z Polską na numery stacjonarne. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Sklepy są w pobliżu. Na bieżące zakupy można pójść pieszo. Większe zakupy dostarcza rodzina raz w tygodniu. Podopieczni nie wymagają stałej opieki i obecności opiekunki. Codzienną przerwę można spędzać poza domem. Dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki opiekę przejmują dzieci, aby opiekunka miała czas na dłuższy odpoczynek.

Dzieci podopiecznych angażują się w opiekę i są wsparciem dla opiekunki.

Oczekiwania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zdolności kulinarnych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5645.

Powrót do ofert pracy