Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen
  • Kod pocztowy: 73728
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starsza Pani – 81 lat, po wylewie, problemy z poruszaniem się. Większość czasu spędza w łóżku lub wózku inwalidzkim. Z opinii opiekunki będącej na zleceniu wiemy, że Pani jest wrażliwa na dotyk i trzeba delikatnie ją przemieścić z łóżka na wózek i z powrotem- dwa razy w ciągu dnia. Ma założone pieluszki ale opiekunka podaje  „basenik”. Cała toaleta poranna jak i wieczorna odbywa się w łóżku. Niestety noce są niespokojne ,trzykrotnie trzeba wstać i podać pani basen. Trzy razy w ciągu dnia do podopiecznej przychodzi Pflegedienst w celu podania insuliny. W każdą środę i piątek przychodzi rehabilitant.

Podopieczny  – 89 lat, jest mobilny, porusza się z pomocą rolatora. Cierpi na początki demencji i nietrzymanie moczu – nosi wkładki higieniczne, które trzeba często wymieniać. Chodzi późno spać ale za to przesypia noc spokojnie. Wymaga niewielkie pomocy w porannej i wieczornej toalecie oraz zmianie ubrań.

Obydwoje chętnie czytają i oglądają wspólnie telewizję. To spokojne osoby.

Warunki bytowe na miejscu

Opiekunka/opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do Internetu oraz z własną toaletą i łazienką. To mieszkanie w domu wielorodzinnym.

Do sklepu można pojechać środkami komunikacji miejskiej bądź z kimś z rodziny.

papierosy można palić na zewnątrz domu.

To zlecenie dla opiekuna / opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6564.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork