Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Esslingen
  • Kod pocztowy: 73728
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ze względu na nadwagę, ma problemy z poruszaniem się i oddychaniem. Porusza się niepewnie, najczęściej z pomocą chodzika. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu, najczęściej trzeba podać jej rękę. W domu seniorki jest specjalistyczne łóżko, regulowany fotel, uchwyty w łazience, podwyższenie na toaletę. W przypadku gdy podopieczna ma problemy z oddychaniem do dyspozycji jest aparat tlenowy. Nie potrafi się samodzielnie umyć i ubrać. Służby medyczne przejmują poranną toaletę oraz kąpiele 2 razy w tygodniu, a opiekunka lub córka pomaga jej wieczorami zadbać o higienę ciała i zmianę ubrania. Nie nosi pieluszek, jedynie wkładki higieniczne, z toalety korzysta samodzielnie. Dobrze, słyszy, czasami zakłada okulary, mówi z dialektem. Lubi pikantną kuchnię chińską i indyjską, do tego owoce i warzywa. Noce z reguły przesypia spokojnie, zdarza się, że korzysta z krzesła toaletowego i potrzebuje pomocy aby usiąść i wstać.

To osoba bardzo religijna (chodzi do kościoła ewangelickiego) jest pogodna, miła i sympatyczna. Ma córkę , która często ją odwiedza, niestety jest uczulona na różne perfumy i intensywne zapachy chemii gospodarczej, dlatego jest prośba do opiekunek, aby miały to na uwadze i używały w miarę możliwości neutralne zapachy.

Warunki bytowe

Opiekunka/opiekun ma własny pokój z balkonem oraz toaletą i łazienką do dyspozycji. Pokój jest ładnie umeblowany. Czas wolny uregulowany, o 15.30 jest czas na kawę z podopieczną. Na zakupy opiekunka może pojechać autem z kimś z rodziny lub na rowerze.

To domek jednorodzinny z ogródkiem. W domu nie można palić papierosów, nie są tolerowane.

Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu. Skrzynia biegów jest manualna.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6300.

Powrót do ofert pracy