Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Papenburg
  • Kod pocztowy: 26871
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani choruje na cukrzycę, w wyniku tej ciężkiej choroby ma jedną nogę amputowaną do połowy uda a drugą ponad kostkę. Ponadto po przebytym wylewie ma częściowy paraliż, jedną ręką potrafi poruszać w 60% druga jest sparaliżowana. Pani jest godna podziwu za swoją postawę. Jest niezmiernie cierpliwa i wyrozumiała.

Dwa razy dziennie przychodzą służby medyczne, podają insulinę oraz trzy razy w tygodniu do zmiany opatrunków. W mieszkaniu jest bardzo dużo udogodnień ułatwiających pielęgnację podopiecznej. Przede wszystkim jest specjalistyczne łóżko i podnośnik więc pani nie trzeba dźwigać. Podopieczna jest osobą spędzającą więcej czasu w łóżku, ma pieluszki i na dzień i na noc. Trzeba często zmieniać pozycję i pomagać w ułożeniu się na inny bok. Podopieczną trzeba myć, przebierać i uczesać.

Należy zadbać o specjalną dietę. Seniorka nie lubi ryby, kurczaka i produktów mlecznych. Chętnie je wieprzowinę. Na śniadanie faworytem jest konfitura lub dżem z pieczywem a na kolację kanapka z szynką lub salami albo pieczone ziemniaki.

Noce bywają różne, podopieczna czuje dyskomfort i trzeba ją przewrócić w łóżku na inny bok.

Warunki bytowe

Dla opiekunki zostały przygotowane dwa pokoje z dostępem do własnej toalety i łazienki. Niestety nie ma Internetu. Jest rower.

Wymagania

To zlecenie dla opiekunki z doświadczeniem w opiece nad osobami leżącymi. Język niemiecki poziom podstawowy.

Cierpliwa i pogodna podopieczna po amputacji kończyny

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 872.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork